Forum Arkadaşını Ne Kadar Tanıyorsun?

Kurbağalar ve insanların bir arada yaşadığı forumumuzun sakinleri, dün “Beni ne kadar tanıyorsun?” testi oluşturmaya ve bu testi insanlarla paylaşmaya olanak sağlayan bir siteyle karşılaştım. Sizlerle de paylaşayım istedim. Dileyenler alt tarafa ekleyeceğim link vasıtasıyla test oluşturup forumda paylaşabilir. Böylece o üyeyi ne kadar tanıdığını merak edenler testi çözüp sonuçlarını (yine dilerse) burada paylaşabilir. Ayrıca bir skorbord sistemi de var ve bir üyenin testini çözen diğer isimleri doğru cevap sayılarına göre sıralıyor. Buyurun linkler:

2023 Arkadaşlık Cesareti (test oluşturabileceğiniz link)

2023 Arkadaşlık Cesareti (bu da benim hazırladığım test)
Hoş vakit geçirmenizi dilerim. :pray:

6 Beğeni

8 doğru, fena değil.
Hangi cemiyeti kurdu diye sorulsa daha çok doğru cevap olurdu ya.

Bu da benimki. Önceden söyleyeyim, ben bile kendimi bu kadar tanımıyorum :smile:

(Forum yönetimi, yukarıdaki site bile 2021’e geçmiş, biz daha EN’leri seçemedik)

3 Beğeni

Enler oylaması için genellikle hep yılın son günlerini bekliyoruz. Son dakika çıkacak olan bir kitaba vs. haksızlık yapmamak adına. 2020 yılı için seçilecek olduğundan mümkünse 2020 bitmeye yakın açılıyor aday alımları. Merak etmeyin, yakında gelecek. :blush:

Konuya dönecek olursam bu da benimki:

4 Beğeni

Cevap için teşekkürler.
Bu arada nasıl yani, en sevdiğiniz renk yeşil değil mi?

3 Beğeni

@Arqonquin’den 7 doğru yaptım. @Rena’dan aslında 10 olacaktı ama bir şıkka yanlış bastığımdan 9 oldu. @Agape’den ise 11 yaptım. Ben de kendiminkini paylaşayım.

4 Beğeni

Maalesef değil.

Bu arada test çok kısıtlı olmuş. Soruları biz oluşturabilsek veya şıkları değiştirebilsek iyi olurdu.

Mesela dondurma sevmem ama mecburen seviyor oldum. :joy:

5 Beğeni

Yusuf: 8
Rena: 15
Cadı: 10
Akahige: 10

Rena 20’de 20 olabilirdi. Doğum günü hariç diğer 4 soruda yanlış şıkkı seçtim hep. :joy:

Bu da benimki. 20’de 20 yapana sürprizim var.

6 Beğeni

Kendi sorularımı bir hafta sonra kendim cevaplasam 15’in üstüne geçemem,

Şaşırmadım da değil hani, “bir gün herkes yeşil olacak”.
Herkes de villa istemiş, DisneyLand’i isteyen ben miyim sadece? :joy:

Doğum günümü yazarken ben bile düşündüm ne zamandı diye.

Helal olsun yani.

1 Beğeni

10 doğru.

13 doğru.

14 doğru.

9 doğru.

5 doğru.

Bu da benimki. :blush:

2 Beğeni

En az doğru cevabı da cevapları bana en çok benzeyen @Akahige’de yaptım. :man_facepalming:

3 Beğeni

@Arqonquin 8.
@Agape 10.
@Akahige 7.
@SJack 8.
@Melisa 10.
Ne kadar mükemmel bir arkadaşım değil mi?

4 Beğeni

20 yaptım Ahmet. :smirk: :buyucu: :joy:

@Rena 5 ve üstü bence kabul edilebilir. Birbirimizi söylemlerden çıkarımlıyoruz. Bence gayet normal.

4 Beğeni

Kim hangi cevabı vermiş onu da görebiliyormuşuz.
Kitap okumak’ta hemfikiriz galiba.

1 Beğeni

Nasıl görüyoruz? :thinking: Onlar kişilerin sizin sorularınıza verdiği cevaplar.

1 Beğeni

Kabul edilemez bir durum. Sitenin açığı var.

1 Beğeni

Varsa da ben bilmiyorum. Seni senden iyi tanıyormuşum. Cadı her şeyi bilir. :buyucu:

4 Beğeni

Benim favori içkimi hiç kimse bilmiyor. :joy:

3 Beğeni

Bu da benim :blush:.

2 Beğeni

Ya hakikaten onu az önce ben de gördüm, şaştım kaldım. Bence Agape ve SJack tek kişi. :face_with_monocle:

En yüksek puanımı sizde yaptım: 10

3 Beğeni

Benim kız kardeşim bende çok az cevabı doğru buldu.

1 Beğeni