Forum Arkadaşını Ne Kadar Tanıyorsun?

Yarısından fazla bilmişim bu da bir başarıdır. :smirk:

2 Beğeni

Bu da benimki. İsmimi yanlışlıkla 36 değil de 26 yazmışım. Görmezden gelin lütfen. :joy::woman_facepalming:t2:
@Arqonquin 5. :woman_facepalming:t2:
@Rena 11
@Agape 10. İyi ki 10’un altına inmedim. Neden beni yeterince tanıyamadın diye kurbağaya falan çevirirdi. :neutral_face:
@SJack 9 :smirk:
@Melisa 13 :nerd_face:
@Books_lover07 8
@Ozgur 16 :nerd_face:
@alper 10

6 Beğeni

2023 Arkadaşlık Cesareti bu denim

@Agape 17 yaptım ödülümü istiyorum.
@SJack 10 oldu sadece :frowning:

4 Beğeni

Çok beter yanıtlar verdim herkese. Kendi testimde bile 15’i geçemem ben ne 20 si yahu…

1 Beğeni

Kalem ve renkte gitmişsin. Aslında öyküm aklına gelseydi renk de bilirdin. :sweat_smile:

2 Beğeni

Kalem çizim için diye karakalem dedim. Renk de aklım gelmedi makarnalar yahu :sweat_smile:

2 Beğeni

Bir de bisiklet mi, yüzme mi sorusu gitmiş. Normal ama dondurmayı nasıl bildin yahu? :joy:

1 Beğeni

Salladım aslında ahahaha :sweat_smile:

2 Beğeni

Ne demek çikolatalı dondurma değil ya? :joy: Yanlış seçmişsin. :joy:

2 Beğeni

Dondurma sorusundan nefret ediyorum. Herkese aynı şeyi seçiyorum, kimisi tutuyor kimisi tutmuyor. :joy:

Şimdilik:

@Rena 20
@SJack 20
@Ozgur 19
@Akahige 19
@Arqonquin 16

Galiba böyleydi. :thinking: Yanlışım varsa düzeltin.

2 Beğeni

Ben de öyle yapıyorum. :joy:

Özgür bunu beğendi :sweat_smile: 16 iyi rakam he.

3 Beğeni

Ben de eksik kalmayayım.

Yalnız 16 rakam değil. :sweat_smile:

2 Beğeni

Rakam artık sayı yerine de kullanılıyor.

Ben matematiksel olarak dedim.

Rakam , sayıları yazılı olarak göstermeye yarayan semboldür. 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 kümesinin elemanları onluk sayma sisteminin rakamlarıdır. Sayı ise Rakamların tek başına veya bir çokluk belirtecek şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulan ifadeye sayı denir.

4 Beğeni

@SJack nedense sen masaüstü kullanıyordun diye kalmış aklımda, cevap bilgisayarı alıp kaçarım çıkınca şaşırdım. :slight_smile:

Bu da benim linkim: 2023 Arkadaşlık Cesareti

3 Beğeni

Bir test de ben oluşturayım, gerçi tanıyan yok ya. @Agape abla, sen maşallah 15’in altını görmemişsin. Seni tanımak istiyorum yiğidim! :rofl:

1 Beğeni

Sonunda hallettim gibi.

@Arqonquin 12
@Rena 10 Senin testini yaparken şıkları göremiyordum. :frowning_face:
@Agape 9 Aynı şekilde sorun devam ediyordu. :frowning_face:
@Akahige 10
@SJack 11
@Melisa 13
@Books_lover07 10
@BiblofilYouTube 7
@Pozan 7
@EmrecanDogan 6
@Mert 8

Gönül isterdi ki hepsi 20 olsun ama maalesef sistemin azizliğine uğradım. :roll_eyes:

5 Beğeni

Hepsini görebiliyoruz, yani hem kendimin, hem de başkasınınkine kim ne cevap vermiş görünüyor, isme tıklamak yeterli.

@Books_lover07 7
@Prencess_36 8
@Artorias 7 (kaç tane ilişkiniz var sorusunda 4ten fazla çıktı)
@EmrecanDogan 9
@mert 8
@Ozgur 11
yaptım
@Agape bende 20 mi? :smile:

O kadar doğum günü kutluyoruz, ama sorulunca karıştırıyorum, bir kaç kişi var sadece tam tarihi bildiğim.

4 Beğeni