Forum Burç Ortalaması

Merhabalar. Konunun amacını başlık açıklıyor, burada forumun burç çoğunluğunu görebileceğiz.

2 Beğeni

Şu yükselen alçalan nedir anlayamadım gitti :sweat_smile:
İkizler burcuyum da özellikler uymuyor bir kere, genel olarak inanmıyorum da.
Benim kimliğimi aylar, günler belirleyemez :joy:

5 Beğeni

Yanlış bastım! Başak benim…nasıl düzelecek bu ya :disappointed_relieved:
Edit: Düzelttim sanırım.

1 Beğeni

1 Beğeni

Benim burç ortalamam mezun olmaya yetmiyor ama borç ortalamam hepinizi şaşırtmaya yeter. xd

Kova kere kovayım ben. Yükselenim de kova. Ay burcu mu? Ay burcu hakkında bir fikrim yok ama o da kova olabilir. O zaman kovanın küpü olurum çok hoş. xd Çin burcum da kesin ejderdir, çünkü neden olmasın :pp

10 Beğeni

1 Beğeni

Yengeç burcuyum. Tüm özellikleri bende mevcut.
Yükselen burç ve ay burcu diye bir şeyi bilmiyordum. Şimdi hesapladım; yükselen burcum Başak, ay burcum Yengeç imiş.
12 Hayvanlı Türk Takvimi’ne göre domuz yılında doğdum. Bu yılın da tüm özelliklerini taşıyorum. Fazlasıyla hem de. :sweat_smile:

3 Beğeni

Toprağın hanımına selam olsun!!!

1 Beğeni

Asıl burcum ikizler ama gerisini bilmiyorum :sweat_smile: Hemen hemen her özelliğinide almışım :joy:

3 Beğeni

Sadece Balık olduğumu biliyorum diğerleri nasıl hesaplanır ya da nedir bilmiyorum. :fish:

2 Beğeni

Burcumun tüm özelliklerine sahibim. :slightly_smiling_face: Burcum, yükselen burcum ve ay burcum başak. :blush: :virgo:

2 Beğeni

5 Beğeni

Güneş: Yay
Ay: Koç
Yükselen: Aslan
Hepsi ateş grubu :fire:
Bunların dışında doğum haritamı çıkarıp hangi evlerde hangi burçlar ve gezegenler var diye bakmıştım geçen haftalarda (hatta kendime burç defteri yaptım :sweat_smile: çin burcum, kore doğum çiçeğim falan da yazıyor :crazy_face:), onların bile çoğu bana uyuyor.

1 Beğeni

Yükselen ve ay burçlarınızı hesaplayabilenlere helal olsun, saati nasıl biliyorsunuz ya :joy:
Astrolojiye de komple inanmıyorum :sweat_smile:

3 Beğeni

1 Beğeni

O zaman düşman başına :joy:

3 Beğeni

Esas burç: İkizler
Yükselen: Oğlak
Ay: Balık
Çin Burcu: Koyun

Değişken olduğumu söylerler benim. Sakinken sinirlenip sinirliyken sakinleşebiliyormuşum. Diyenlerin yalancısıyım :joy:

4 Beğeni

Sabır ve aşk hayatı dışındakileri okuyunca birilerinin gizlice benim karakterimi gözlemlediğini düşünmeye başladım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Yükselen burçların değişim saatleri oluyor. Tam olarak kesin saati bilmesek de annelerimize sorduğumuzda bir aralık verebiliyorlar genelde. Örneğin Aralık ayının 11-20. günleri arasında saat 19.10 - 21.40 arası Aslan burcunda. Annem de bana sen akşam yedi buçuk ile sekiz buçuk arasında doğdun dediği için bu beni yükselen aslan yapıyor.

Edit: Yaz saati uygulamaları da dikkate alınmalı yükselen hesaplarken. Yaz Saati uygulamasında doğanlar yaz saatini doğum saatinden çıkarmalılar.

2 Beğeni