Forum Üyelerinin Aylık Okuduğu Kitaplar

@alper Millet hile yapıyor görsel paylaşmıyor :slight_smile:

Paylaşım yapan arkadaşlar lütfen görsel eklesin. Biz bunları nerelerden çıkartıp, geri yerleştirdik :slight_smile: @DenaroForbin @Leingrad @boiledegg @M3rett0

7 Beğeni

Sorun şu ki, kitapların çoğu internetten, şehir kütüphanesinden ya da üniversiteden -mezun oldum gerçi artık giriş yok-. Elimde sadece 6 tanesi var, ondan paylaşamadım.

5 Beğeni

Bir süre görsel yok bende :slightly_smiling_face:

16 Beğeni

Epub okuyorum nasıl görsel ekleyeyim :smiley:

5 Beğeni

Bu başlığın içeriği benim psikolojimi bozacak sanırım :open_mouth:

7 Beğeni

Taşınıyorsan kolay gelsin. Taşındıysan geçmiş olsun :slight_smile:

Hayatta en sevmediğim işlerden, taşınmak iş değil psikolojisi bile yoruyor insanı.

2 Beğeni

Bunlara ek olarak

Lejyon - Brandon Sanderson
Yaşlı Adamın Savaşı - John Scalzi
Bütün Öyküler - Jules Verne

Kitaplarını okudum ancak bunlar elimde değil.

12 Beğeni

Üst üste koyup çekmesi çok zor oldu ama ne yapalım, sevgili forumdaşlarımız için katlanacağız artık :grimacing:

43 Beğeni

Bu okuma hızının sırrını öğrenebilir miyim? :scream:

7 Beğeni

İşin sırrı Olin’de. İki kere rafine.

7 Beğeni

Tam olarak bittiğine emin miyiz? :sweat_smile:

3 Beğeni

Tabii ki bitmedi :joy::joy: Temmuz ayı paylaşımında da bu fotoğrafı kullanırım artık. Hayat çok zor!

10 Beğeni

Bozulan psikolojim tekrar yerine geldi :laughing:

8 Beğeni

Kitapların hepsi kitaplığımda olmadığı için Goodreads’ten ekran görüntüsü aldım. Haziranda 7 kitap iki tane de çizgi roman okumuşum.

6 Beğeni

Bu kitabı bir ayda okuduğunuza yürekten inananıyorum!

5 Beğeni

Bekar günlerimde daha çok zaman ayırabiliyordum ama özellikle çocuk olduktan sonra onunla oyun oynamaktan kalan az zamanda bu ay haziran başladığım iki kitabı bitirmek üzereyim. “Mahşer” ve “Usta ve Margarita”.

3 Beğeni

Usta ve Margarita’da hangi yayınevinin baskısını okuyorsunuz? Bende iş bankası var da sizde de varsa çevirisi nasıl diyecektim.

2 Beğeni

Can yayınlarından okuyorum. Başka yayıneviyle kıyaslayamam ama çevirisini beğendim.

2 Beğeni

Yoğunluktan ancak bakabiliyorum başlığa.

Çağrıma kulak verdiğiniz için teşekkürler @alper ve @Ufuk , ikiniz de şaşırtmadınız beni. :smile:

28 kitap olayının aslını biliyorum ama esprili bir dille takılmak istedim. Ama cidden forumun efsanelerinden olmaya aday bir cümleydi. :smile: @Husey’e de takıldım da henüz fotoğraf görememişiz ondan.

İlk aklıma gelenleri yazdım ama elbette aktif olan bütün üyeleri merak ettiğim için başlığı açtım. @Agape alınır gibi olmuş ama bence alınmamıştır yav. :joy:

İhsan ağbi. :joy: @mit

Paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Her fotoğrafı tek tek inceleyeceğim. E kitap okuyanlar da isimlerle katılır artık yapacak bir şey yok.

2012’den beri liste tutuyorum ve en az kitap okuduğum sene 2019 olarak devam ediyor. Haziran kitapları yanımda değil ama geç de olsa fotoğraf gelecek. Temmuzdan itibaren de tam gaz katılmaya devam edeceğim tabii ki.

6 Beğeni

Ek olarak Ursula K. Le Guin’den Rüyanın Öte Yakası’nı okudum.

14 Beğeni