Forum Üyelerinin Aylık Okuduğu Kitaplar

Haziran’da okuduğum kitaplar bunlar. Okuma şevkimi baya artırdı buradaki gönderiler!

17 Beğeni

Şu foruma katıldığımdan beri kitap okuma oranım %80 arttı. Ama bütçem %200 battı :sweat_smile:

28 Beğeni

Koskoca bir yılda okuduğum kadar (4 tane civarı) tek başına Haziran’da okumaktan gurur duydum. Fazla fazla okuyan arkadaşlara miss gibi reading slump nazarları yolluyorum. :face_with_monocle:
İş yoğunluğu ve tempodan yıl içinde okumak gittikçe zorlaşıyor, o yüzden yaz tatilinde elimden geldiğince bol bol okumaya çalışıyorum. Napalım üçün beşin hesabına bakmıyoruz artık. :smirk:

13 Beğeni

Geçen ay resim atmam istenmişti ben de bu ay kolaj yapayım dedim.

11 Beğeni

Kitaplıksız yaşamak ne zor altı kitap çıkartacağım diye kırk kitabı oynatıyorsun…

Konu çok hoşuma gitti öbür yandan. Elimdeki kitabı yarım bırakmamak için motive olmamı sağlıyor. Bu ay cidden tıkandım kitap kulübünün etkinliğini bile unutmuşum. Temmuz ayının teması kitaba başla otuz sayfa oku bırak olabilir benim için. Ara verdiklerimi çeksem hepsini bitirdiğim kitaplardan daha çok çıkacak diye korkuyorum :grimacing:

10 Beğeni

Durun yahu daha Ağustos’a bir günden fazla vakit var. :joy: O bir günde neler okunur neler… :sweat_smile:

1 Beğeni

Frankestein kitabını da an itibariyle bitirerek Temmuz ayında okuduğum kitaplar. :yum:

14 Beğeni

Temmuz ayı tatil ve KY %50 ithaki indirimi sayesinde benim için verimli geçti. Son olarak yakın zamanda Hırsızlar Cumhuriyeti ni bitirip Centilmen Piç 4 ü bekleyenler kervanına katılacağım.

15 Beğeni

Ne yazık ki meşguliyetlerden dolayı; bu ay okuduklarım değil, bu hafta okuduklarım diyebileceğim. Çünkü bu hafta bu seriyi bitirmek dışında kitap okuyamadım malesef. Hali hazır 6. Kitap da çıkmış iken umarım bi şekilde sıcak sıcak alabilirim. Diğer türlüsü, kışı bekleyip bunları elden çıkarıp yedisini kutulu almak olacak çünkü.

12 Beğeni

Temmuz ayında okuduklarım. Bütün ay evde olmama rağmen az okumuşum. Umarım Ağustos’ta daha fazla okuyabilirim. Okullar açılmadan.

19 Beğeni

Öte dünya nasıl beğendiniz mi

1 Beğeni

Beğendim. Oldukça akıcı, çerezlik.

1 Beğeni

Temmuz ayı böyle geçti. Sissoylu kitapları sayesinde nicelik olarak az gözüküyor.:grin:

15 Beğeni

Haziran;

Hediye ettiğim için ekleyemediklerim;
-Nietzsche Ağladığında, Irvin D. Yalom
-İçsel Huzur İyi Yaşamın Kapısını Açar, Epiktetos

Temmuz;

Evet, sanırım aile evindeyken o kadar kargaşaya rağmen yine de daha çok okuyorum :d

21 Beğeni

Bu ay ben de kolaj yaptım :hatching_chick:

15 Beğeni

Bu ay toplam 10 kitap okudum. Sissoylu: Kanun Alaşımı’nı ödünç alıp okumuştum ve okuduktan sonra sahibine geri verdim, Dünyaya Orman Denir’i ise e-kitap olarak okudum. Bu yüzden bu ikisi fotoğrafta yer almıyor.

16 Beğeni

Çıplak ve Ölü’yü beğendiniz mi acaba? Benim de listemde ve bayağı merak ediyorum, görünce sorayım dedim.

1 Beğeni

Benim haziranım güzeldi valla ne diyeyim.

edit: haziranım BAYAĞI GÜZEL geçmiş olacak ki ayı karıştırmışım ajdkfkf temmuzum.

18 Beğeni

Benim de uzun zamandır listemdeydi ondan beklentilerim yüksekti. Hoşuma gitti gitmesine de tam bir savaş temalı roman okuduğumu hissetirmedi bana nedense. Aksiyon hiç yok diyebilirim. Ortalarına doğru sıkıldım ama kitabın son kısımları daha çok hoşuma gitti bunu da belirteyim.

2 Beğeni

Ben aksiyondan ziyade 2. Dünya Savaşı’nı yaşamış birinin gözünden savaşın psikolojisi gibi bir tema bekliyordum açıkçası. Sizin söylediğinizden anladığım kadarıyla da beklediğim gibi bir eser.

1 Beğeni