Forumun Kripto Para Borsası

:smiley: Tabii ki beklemeden sattın. :smiley: :smiley:

%1000’lik bir artışı kaçırmak uyku kaçırtır :confused: Arkadaşlarla acil iletişimi kesmek lazım :smiley: Doge’de hiç teknik analiz falan işlemiyor. Tamamen kaos.

Elon Musk acilen bu manipülasyonlarına son verilecek şekilde yasaklanmalı. 1 günde 10x büyümez emtialar. Neyse ki keyfine az bir parayla oynadığım için kaçan balık da çok büyük olmadı. Ben XRP’ciyim. :slight_smile:

Musk intikam alıyor resmen Wall Street’ten :smiley: Düzenli olarak doge ve bitcoin’in yükselmesini sağlıyor.
Xrp’e bankalarla iş yapmaya başladığı gün küsmüştüm. Son dönemlerde de felaket yaşıyorlar galiba. Yükseleceğini bilsem bile almam artık :confused:

22 Şubat’ta mahkemesi var, büyük ihtimalle ceza ödeyerek anlaşırlar. 70 cent’lerden 25’lere geriledi, tekrar çıkar diye düşünüyorum ama bir de terste kalınırsa yarıya inebilir.

Yazalım da başımız ağrımasın: Yatırım tavsiyesi değildir. :slight_smile:

:smiley: :smiley:

Mahkemelerle, risklerle uğraşmamak için DeFi projelerine davet ediyorum :smiley: Ytd…

1 Beğeni

Hâlâ xrp ticareti yapan kaldı mı :grin: Yuva yıkan coin olarak da bilinir kendileri.

1 Beğeni

Ben de terste kaldığımdan dolayı mecburen azıcık xrp tutuyorum. Gerisi başka altcoinlerde.

INCENT kasıyorum ufak ufak, biriksin bakalım.

Kaldı ama çok ocak söndürdü. Xrp doğası itibariyle zaten çok yükselecek bir coin değil. Ayda 1 2 kez yüzde 10 alıp Allah bereket versin diyorum.

2 yıldır 7x24 coin sektöründe robot yazıyorum. Ne teknik analiz ne de temel analiz çalışıyor. Fenomen diye dolaşanlar da hep çakal. Bu sektör Ocak söndürür, dikkat etmek lazım.

@BiblofilYouTube Kaçtan terste kaldın? Umarım 50 cent üstü değildir.

Yok ya az kaldı alıcam geri. 35 cent.

1 Beğeni

BTC an itibari ile gerilemeye başladı almak isteyenler takip edip kaçırmasınlar.

1 Beğeni

İçin temizmiş, 36.5’a çıktı bugün. :slight_smile:

Edit: Obaa, 43’ü gördü.

Bişey deniyor. Ben çıktım ama geri girdim. Tuhaf işler olmaya başladı.

52’ye çıktı 45’e indi. Garip şeyler oluyor. Türev piyasalarda çok ocak sönmüştür.

%80 xrp durdurulamıyor. Vuhuuuuu

52’den 38’e indi. Kaç milyon dolar liq oldu, kaç ocak söndü acaba…

1 Beğeni

Sabırsızlık en büyük düşman gerçekten. Beni de ftm yakmıştı şimdi dörtnala…

XRP 40’tan 75’e çıkıp tekrar 45’e indi. Reddit pump&dump grubunun işlemleri olduğu söyleniyor. Bu tür pump duyumlarında dikkat etmekte, tepelerden girmemekte fayda var.

Başlangıçta Reddit Pump-Dump grubunun işiydi de, balinalar geldi ve patronun kim olduğunu gösterdi, silkeledi gittiler :smiley:

O iş aslında tam olarak öyle değil. Pump&Dump grupları birkaç katmana sahiptir soğan zarı gibi. İlk katmanda atıyorum 100 kişi en ucuzdan malı toplar. Sonra bir sonraki 1000 kişi biraz daha yüksekten malı toplar. Bu şekilde en üst katmana kadar gider. Bu sırada malı ucuzdan toplamak için kesinlikle dışarı haber çıkmaz. Böyle böyle mal piyasadan ucuza toplanır.

Dışarıya haber bilerek sızdırılır çünkü pump yapılacak dendiği vakit aslında dump hazırlığı başlamıştır. Pump diye dışarıya haber salarak milleti gaza getirirler çünkü malı satacak kişi lazımdır. Sonra da dünkü düşüş gibi düşüş olur, binlerce ocak söner. Yani dünkü olay balina değil, pump&dump olayıdır.