Forumun Kripto Para Borsası

Valla benim gördüğüm tam saat 16.3’da on binlerce XRP satışının tek kişiden tek emirle yapıldığıydı. Birkaç kişi milyonlarca hatta milyarlarca dolarlık XRP satıyordu. Zaten çok belliydi Dump geleceği zira saçmaydı yani saat verip de girmek. Ben 3 ten girip 4.20’den çıktım fakat sonra 4.50 civarından tekrar girince satmakta geç kaldım ve terste kaldım. Bana kaç aya mal olacak göreceğiz bakalım :slight_smile:

Doge alan var mı? Dün gece Elon Musk biraz boostlamış sanırım.

Ben binance falan beceremediğim için alamıyorum :frowning:

Alışınca en rahatı binance. Çökme sorunu da olmuyor.

Binance’da defalarca kez işlem yapamadım çünkü çöküyor. Çöktüğü zamanlar da belli BTC’nin ani sıçramaları. Ha BTC işlemi yapmıyorum altcoin takılıyorum ama sistem komple kafayı yiyor.

1 Beğeni

Bana hiç denk gelmedi bilmiyorum, belki çok sık işlem yapmadığım içindir. En son xrp olayında yerli borsalara ulaşamadım ama binance de rahat işlem yaptım.

Valla bnb falan bişeylet dönüyor. Benim kafa basmadı btcturk ten iyi kötü devam ediyoruz.

Bnb çok iyi fırsat gelmedikçe bakmıyorum, enerjimde yok takip etmeye. Altcoin alıp limit-satış koyup bekliyorum. Btctürk çok az coin var ama paribudan daha iyi bence.

1 Beğeni

Musk yine piyasayı allak bullak etti :smiley: Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık bitcoin alımı yaptığını açıklaması sonrası borsaların çoğu çökmüş. Bitcoin yükseliyor ama insanlar alım satım yapamıyor galiba.

İşin ilginç yanı XRP hareketinde çöken BTCTurk dimdik ayakta, Binance çökmüş vaziyette. :slight_smile:

Evet yurtdışı borsaları kapandı resmen. Btctürk bu sefer zarar etmeyeceğini düşünüp mü kapatmadı mı acaba işlemleri? :smiley: :thinking:

Ethereum da son Tesla’nın BTC girişimi sonrası trende girdi. Ben de yerimi aldım, yolculuğa başladık bakalım. :slight_smile:

1 Beğeni

Bnb coştu (20 karakter)

500 lirayken almayı düşünüyordum, yaklaşık 2 3 gün olmadı bile. Üzdü.

1 Beğeni

51 dolarken alış emrim vardı, iptal ettim, 107 dolar oldu. :slight_smile:

1 Beğeni

Sfp bugün beni uçurdu resmen :joy: mükemmel ötesi kâr bıraktı. Tüm günüm al-sat yaparak geçti. 1.75 den almıştım. 4 doları zorluyor şu an.

1 Beğeni

Elon yine Doge tweeti atmış da bu kez tutmamış galiba. Ya da abdliler uyuyor.

Biraz abarttı herif. :slight_smile:

O değil de bu #defi işlerini bilen var mıdır? Nedir ne değildir, nasıl oluyor anlatabilecek birisi olsa sabaha kadar dinlerim. :slight_smile:

2 Beğeni

Benide yaz listeye, bende dinlerim. Artık toplumsal ekonomik sıkıntılar herkesi farklı noktalara itmeye başladı. Çevremde sürekli farklı finansal terimler duyuyorum. Çağı yakalamak lazım. :wink:

BNB to the moon. :rocket: