FRP Oynamak İstiyorum

Akşam 10 bence biraz geç ama akşam 8-11 ya da 9-12 gibi yapabiliriz.

Ama umarım ile olacak iş değil pek :slight_smile: katılacak arkadaşlarla birlikte ortak gün belirledikten sonra ona uymamız lazım. Elbette haftalık insanların müsaitliğine göre o gün ve saat değişebilir ama çok elzem bir durum olmadığı sürece kendimi bir şekilde ayarlarım yaklaşımı dışında, FRP oynamaktan keyif almak mümkün değil :slight_smile: Ki kendisinin en büyük problemi de budur :slight_smile:

Eğer bunlar sana uyuyorsa, ilk arkadaşımızı bulduk demektir :slight_smile:

1 Beğeni

Var ya buraya yazacagini da biliyordum. Hepiniz aynisiniz. Kirmizi hapi alan bir daha geri donemiyor. Pis FRP ciler.

Cok ozledim oynamayi ama tecrubelerim sazan gibi atlama diyor. Hayatimin haftada 2 3 gunluk 2 3 saatlik bir performansi kaldiramayacak kadar yogun oldugu bilincindeyim.

Ve dunyada 5 kisilik ekip toplandiginda abi ben bu gece yokum siz takilin diyen bir frp oyuncusundan daha itici, sinir biri yoktur :joy::fist:

2 Beğeni

Haftada bir olur gibi geliyor bana :slight_smile:

Beş kişilik ekipten biri olmayınca idare etmeye de alıştık bir şekilde ama “aman bensiz oynamayın” deyip bir de alışkanlık haline getirince çok sinir bozucu oluyor :smiley:

Bakalım oyuna başlayabilirsek, birileri girip birileri çıkabilir zamanla. Önce bir düzeni otursun da görelim :slight_smile:

1 Beğeni

O zaman ben spec olarak arada size eşlik edeyim :slight_smile:

1 Beğeni

Valla bana uyar, ortak rahat bir saat belirlenebilirse her türlü gelirim. Yalnız Cuma veya Cumartesi daha uygun olur bence çünkü hafta içi iş var biliyorsunuz. :slight_smile:

2 Beğeni

Benim pek bir deneyimim yok ama ben de gelmek isterim.

2 Beğeni

@cankutpotter
@Kotununiyisi

+1 daha bulursak kendimize ayrı bir başlık açarız :slight_smile: Oradan da discord vs bilgilerini paylaşıp hazırlıklara başlarız :slight_smile:

1 Beğeni

Discord konusunda çok bilgili değilseniz veya sormak istediğiniz olursa mesaj atmanız yeter elimden geldiği kadar yardımcı olmayı denerim.

1 Beğeni

Eğer 1 kişi daha bulunursa oynanacak galiba arkadaşlar yok mu +1 ben de izlemek istiyorum. :yum:

1 Beğeni

Herkese Merhaba, yeni bir discord sunucusu kurduk. Aktif bir sekilde deneyimli ve deneyimsiz arkadaslar icin oyunlar kuracak, RPG uzerine konusacak ve yeni oyunculara destek olacagiz. Discord’da gorusmek uzere Discord

Bu linki de kullanabilirsiniz

2 Beğeni

Selamlar
İzmir’de frp oynamak isteyen varsa oynatabilirim
Bir süredir kurguladığım bir senaryo var; boyut faerun yani nam-ı diğer unutulmuş diyarlar
Bu pandemi sebebiyle sanırım masada başlamak pek mümkün değil lakin tanışıp bebek adımları ile ilerleyebiliriz
Deneyim, sistemi-dünyayı bilmek önemli değil; birlikte kurulan bir hayal bu sonuçta… (98’den beri oyun oynatıyorum; unutulmuş diyarları çok deneyimledim)
İlgilenenler bana zedjira@gmail.com adresinden yazabilir
ZJ

2 Beğeni

FRP Tigolium’a katılabilirsiniz. Sanırım şu anda Türkiye’nin en büyük FRP topluluğu, sürekli oyunlar, sistem dersleri vs. mevcut. Kaliteli bir topluluk, tavsiye ederim. Ups az daha link koymayı unutuyordum;

2 Beğeni

merhaba,

Yeni başlayacak bir masa için oyuncu ihtiyacımız var.
Tecrübeli bir dm olarak yıllardır sayısız oyuncuya çeşitli sistemlerde kendi senaryolarımı oynattım.
Eğer katılım düşünürseniz masaüstü oyun deneyimi hedefliyoruz. İstanbul anadolu yakasında olacaktır, bilgi almak isteyen bana ulaşabilir.

Sevgiler :slight_smile:

Ne oynatılacak?
Kaç kişi?

Birde tahmini tarihler… Rica etsem :blush:

merhaba,

sistem üstünde henüz tam karar vermedim. bu session zero ile kesinlik kazanacak. oyun beklentilerimizin uyuşması önemli. lakin roleplay ağırlıklı oyuncular arıyoruz. 13th Age üstünde duruyorum veya yeni oyuncuların başlarken gerçekten zorlanmayacağı sadeleşmiş sistemlerden birini seçeceğim. ilk oyun tarihi tahminen temmuzun ortası. ayda bir oyun oynuyoruz. tarihi kendi aramızda netleştiriyoruz zaten.
maksimum 4 oyuncu kafi.
şu anda kesinleşmiş bir oyuncuyu listeye yazdım.

Şurdaki linki şiddetle tavsiye ediyorum. Burdan görüp katıldım, aylardır ordayım. Tüm konuşmalara dahil olamasam da mekan güzel, dmlerimiz güzel, toksik tiplerin barınamaması da güzel yanlarından. Buyrun gelin, çıkın çıkın gelin :slight_smile:

1 Beğeni

COGENT roleplay adında yeni bir frp oyunun çıktı, DnD kafası ama daha basit ve modern ayrıca dünya kurmakta ve ırklarda daha özgürsünüz. İlgisini çekenler için linki bırakıyorum, hoşunuza giderse ayrıca oynayacak birilerini arıyorum yazabilirsiniz.

Linkte bir sorun var anlaşılan youtubeye yazarsanız ismini kolayca çıkar

1 Beğeni

Edit:
Gruba ismini yazdıranlardan sonra kontejyan doldu ilgiye yine teşekkürler :relaxed:

Herkese selamlar,
İstanbul içi masaüstü frp masamıza katılmak isteyen olursa bana ulaşabilir veya bu gönderiyi yanıtlayabilir.
Detaylar hakkında seve seve bilgilendirme sağlarım.
Aranan şartlar: Yaş 20+ ve bir miktar da oyunculuk :slight_smile: