FRP Oynamak İstiyorum

Eminim değerli yönetici ya da denetmenlerimizden biri bu güzel camia için kendilerini ortaya koyup dm’lik yapmaktan çekinmezler :rofl:

1 Beğeni

Selamlar teklifin hala günce ise katılmayı çok isterim

Biraz çekinerek yazıyorum sayfada kim bilir kimler vardir iddialı degilim ama DM olurum
Oynamak isteyen kişi çok olunca hemen üye oldum
Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama kısacası düşük seviye bir DM yim bir şekilde oynamak isteyenleri başlatabilirim dnd sistemi degilde D20 üzerinden durumunda dahil olduğu bir sistem kullanıyorum üniversiteye ilk geldiğimde arkadaşlarım oyunu hiç bilmiyorlardı böylece DMlik yapma zamanı gelmişti önce zindan bastık sonra küçük bir yolculuk yaptık simdi biraz daha büyük 2 şehir ve ve onlarca kasabanın olduğu bir harita dayiz ama yoğunluk yüzünden bir araya gelemiyoruz.hem oyunculuk hemde dm lik tecrübem var kısacası sizi biryerlerden başlatabilirim.

Discord yada ne olursa oradan oynamamız mumkun

2 Beğeni

Hala oyuncu arıyor musunuz? Ve istanbul anadolu yakasında buluşup oynatmayı düşünür müsünüz?

1 Beğeni

İstanbulda değilim kutahyadayim okul için
Bu aralar doluyum ama internet üzerinden oynanabilir

2 Beğeni

Oyun hakkında biraz bilgin varsa ve hala oynamayı düşünüyorsan ayrıca dm’lik yapabilecek bir kişiyle internet üzerinden oynalınabilir.Ben de şu an da grup arıyorum ve oyun bilgim çok az ama kendime güveniyorum.Ulaşmak istersen eğer bu yoruma iletişim bilgisi bırak.

3 Beğeni

Discord
mastapandah #1591
Instagram
masta.pandah

2 Beğeni

Zaman Çarkı frp si oynamak isteriz, bir arkadaşım daha var konuşalım dc den

İstanbul içi anadolu yakası Kadıköy tarafında frp oynamak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler

2 Beğeni

Merhabalar. Herhangi bir oyun tecrübem daha önce olmadı fakat uzun zamandır oynamak istiyorum. Oyun sistemlerini tam olarak bilmiyorum. İnternette olan dnd5e pdf.leri bir miktar okudum. Bunun dışında youtubeda bir kaç kanal takip ediyorum. FRP çok kapsamlı bir oyun türü dediğim gibi bu kapsamın belkide 10 da 1’ini bile bilmiyor olabilirim. Eğer müsaitseniz katılmak isterim… Başlıkta oyun oynatmak isteyen ve yenilere kapısı açık olam DM’lere de duyurulur…

1 Beğeni

Hocam selam,
FRP için mesaj istemişsin özelden. Attım ama iş güç vs derken çok imkanım olmayabiliyor.
1-Hangi dünyayı oynatıyorsunuz
2- Oyun nerede ve hangi günler oluyor

Bu konyularda yazabilirsen sevinirim

Discorddan frp oyunları düzenliyoruz, gelmek isteyenlere kapımız her zaman açıktır.

1 Beğeni

En son yıllar önce oynamıştım şimdi tekrar bulabildiğim vakitlerde online oynamak istiyorum. Ha tabi Ankara’da oyun kuruyorum diyen varsa zamanlar uyarsa onlara da dahil olabilirim ama discord veya başka bir program üzerinden oyun oynatan varsa ve eski acemileri oynatmaktan yorulmayacaksa dahil olmak isterim oyunlara.

2 Beğeni

Konuyu hortlatıyorum ama eğer discordda oynayacak olursanız oyunların oynanacağı discordu kurmakta ve tasarlamakta yardım edebilirim.

2 Beğeni

Seyirci olarak katılmam mümkün mü? Daha önce oynamadım ama öğrenmek istiyorum.

1 Beğeni

Benimde nasıl oynandığına dair bir fikrim yok sadece discord serverı kurma konusunda yardım edebilirim demiştim ama burası ölü anlaşılan :smiley:

1 Beğeni

Madem ben de hortlatmaya destek olayım :slight_smile:

Arada bir aylık boşluklar ile ara vermeyi kabul eden arkadaşlar varsa (ki o dönemde de, mail üzerinden ve mesaj yoluyla sizi oynadığımız oyunla ilgili meşgul edecek şekilde devam ettirebilirim), bir oyun grubu kurabiliriz ve oynatabilirim.

Bu konudaki deneyim seviyeniz de benim için problem olmaz, istekli olmanız yeterli :slight_smile:

Oyun ve dünya kurallarından bağımsız kendime göre belirlediğim kuralları takip ettiğiniz sürece gayet keyifli şekilde oynayabiliriz. Bu konuda ilgili arkadaşlar varsa buradan konuşup ona göre bir Discord server’ı vs ayarlayalım. Hatta ben şu an şehir dışındayım, (o 1 aylık aralardan birindeyim yani), karakter yaratımınızı ve oyun hazırlığını bu süre zarfında mesajlaşarak halledebiliriz.

Ben hariç, düzenli takip edeceği vaadinde samimi şekilde bulunabilen 3+ arkadaş çıkarsa, her türlü oynarız :slight_smile:

2 Beğeni

Ne kadar zaman ayırmak gerek? Ona göre ben de katılmak isterim.

1 Beğeni

Haftada en azından üç saatlik bir seans yapmamız lazım. Mümkünse de iki. Diğer türlü pek tadı çıkmaz :slight_smile:

1 Beğeni

Tamam ben de varım. Haftada 1 kez 3 saat ayırırım (umarım) :slight_smile: Özellikle seanslar akşam 10dan sonra olursa hiç problem olmaz :+1:

1 Beğeni