Goodreads Hesaplarımız

Eğer daha önceden “read” olarak eklediğiniz bir kitabı “currently reading” olarak sınıflandırırsanız otomatik olarak ikinci kez okunuyor olarak değişiyor durumu.

Ya da şöyle de yapabilirsiniz; her kitabın sayfasında My Activity kısmının hemen sağında bir “edit” linki var:

Bu linke tıklayıp sonrasında “add a read date” seçeneğiyle tarih vererek de ekleme yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Benim de hesabım budur. :slightly_smiling_face:

Ben de şöyle bırakayım hesabımın linkini.

Beni de bu hesaptan takip edebilirsiniz…

Merhaba,

Bu da benim hesabım:

Bu da ben

nilherself

https://www.goodreads.com/user/show/5612891-sercan-vatansever

Ben de atayım o zaman tekrar. :slight_smile:

Bu da benim:

Bu sitenin sularına da açıldım sonunda :hanci:

Ben de şöyle bırakayım.

1 Beğeni

Bu da benimki :hugs::smiling_face_with_three_hearts:

Tekrardan atayım :slightly_smiling_face: Emre Tunc - İstanbul, Turkey (83 books)

1 Beğeni

Madem herkes tekrar atıyor ben de atayım. Goodreads’te arkadaş olup insanların okuduklarını, yorumlarını görmek diğer mecralarda geçirilen vakitten daha değerli. :heart_eyes:Beklerim efenim.

4 Beğeni
2 Beğeni

Aslında çoğu kişiyi takip ediyorum ama yine de paylaşmak istedim. :sweat_smile:

2 Beğeni

Geçen sene ilk pandemi kapanmasında evde kafayı yeme periyodunda kitaplığımı düzenlemeye karar vermiştim. Neyi okumuşum, neler okunmayı bekliyor, hangi kitaplar kayıp filan çorbaya dönerken bir arkadaşımın önerisi ile goodreads hesabı açmıştım. Kitaplarımı buraya tek tek girerken okunmayı bekleyenlerin acı tablosu belli olmuştu :joy:

Sosyal platform amaçlı kullanmıyorum, 3 tane filan arkadaşım var sanırsam ki :grinning_face_with_smiling_eyes: Elimdeki kitapları ve aktif okuduğum kitapları dijital bir düzende kayıtlı tutma ve takip etme adına kullanıyorum. Ancak yerli ve yabancı kaliteli kitap yorumlarında paylaşıldığını fark ettikten sonra okuduklarıma yorum eklemeye de çalışıyorum artık. Tam aktif ve amacında kullanmasam da bende paylaşayım;

Daha önce sordum mu bilmiyorum ama GR’da şöyle bir problemim var.

image

Tüm kitap sayım 100 iken okunmuş kitap sayım 101 (doğrusu 101). Aradaki fark neden oluyor bilen ya da tahmini olan var mı? Hani All 101 olsa read 100 olsa anlarım da böyle çok bi saçma olmuş, sürekli de gözüme batıyor. :slight_smile:

Aynı kitabın iki farklı versiyonu eklenmiş olabilir. Aynı kitabı iki kez okuyunca da sayıyor sanırım. Tahminlerim. :sweat_smile: