Goodreads Kitap Ekleme Talepleri

Goodreads kütüphanecileri arkadaşlarımız buradaki taleplere yardımcı olursa güzel olur diye düşünüyorum.

3 Beğeni

9789750855450

Demir Özlü - Dalgalar.

Şubat 2023 YKY baskısını rica ediyorum.

1 Beğeni

Yeni edisyon olarak ekledim.

1 Beğeni

Emre İnanç - Boşluk Öyküleri - KDY

9786254129643

Rica ve teşekkürlerimle.

1 Beğeni
2 Beğeni

Merhaba,

Forumu uzun süredir takip eden biriyim. Ben de 2 kitap eklenmesi talebinde bulunmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Eklenecek kitap ISBN13: 9781421569093 kitabının türkçe versiyonudur. Serinin 4. Kitabıdır. Naoki Urasawa’s Monster: Kanzenban #4. Yeni bir Edition olarak ekleyebilirseniz çok sevinirim.

• Title : Monster, Cilt 4 (Monster: Kanzenban #4)
  • Author(s) name(s) : Naoki Urasawa
    *Translator name : Alp İlkkurşun
  • ISBN13 : 9786256378193
  • Publisher : Marmara Çizgi
  • Publication date : 22 February 2023
  • Format : Paperback
  • Description :
    Johan, Bayern’deki en nüfuzlu adam olan Schuwald’ın güvenini tamamen kazanmıştır. Artık Schuwald’ın sağ koludur. Acaba hedefinde Alman finans dünyasının mucize çocuğu olmak mı vardır!? Bu arada Schuwald, özel dedektif Richard’a bir iş verir. Schuwald’ın etrafında gerçekleşen esrarengiz olayları soruştururken, Richard tüm bunların arkasında daha büyük, daha şeytani bir gücün olduğunu hisseder. Dehşet verici bir canavarı andıran o kişiyle arasında bir savaş başlamıştır. Johan hakkındaki gerçekler gün yüzüne çıkacak mıdır!?

Johan, Tenma’nın onu öldürmeyi planladığını bilmesine rağmen sessiz sakin hayatına devam etmektedir. Fakat nedense bir anda gözyaşlarına boğulur ve bilincini kaybeder. O Çekce resimli kitapta ne yazmaktadır Tanrı aşkına!?

• Page count : 416
  • Language : Turkish
  • Original Title : 浦沢直樹モンスター4をプレゼンツ

Eklenecek kitap ISBN13: 9780765398949 kitabının türkçe versiyonudur. Serinin 2. Kitabıdır. Lady Astronaut Universe #2. Yeni bir Edition olarak ekleyebilirseniz çok sevinirim.

• Title : Göklerdeki Yazgı (Astronot Kadın, #2)
  • Author(s) name(s) : Mary Robinette Kowal
    *Translator name : Sinan Güldal
  • ISBN13 : 9786256397118
  • Publisher : Eksik Parça Yayınları
  • Publication date : 17 February 2023
  • Format : Paperback
  • Description :
    Yıldızları Hesaplamak romanıyla başlayan bu sıra dışı alternatif tarih macerası, Göklerdeki Yazgı ile kaldığı yerden devam ediyor.

1952 yılında düşen göktaşının yol açtığı tarihi kırılma, Elma York’u hayal dahi edemeyeceği bir yolculuğa çıkardı. O artık Ay’a giden ilk kadın astronottu. Ancak dünyada yaşamak gitgide zorlaşırken insanlığın Ay’dan daha fazlasına ihtiyacı vardı, bir gezegene… Çünkü uygarlığımızın geleceği, yıldızlarda sığınılacak bir liman bulmaktan geçiyordu.

Ay görevinden alnının akıyla çıkan Elma York’un önündeki yeni hedef Mars’tı. Ne var ki yıllara yayılacak bu zorlu yolculuk boyunca hem ailesine duyduğu özlemi bastırmak hem de tarihi ve toplumsal önyargılarla baş etmek zorundaydı.

Astronot Kadın serisinin ikinci romanı Göklerdeki Yazgı, uzayın tüm soğuğuna rağmen harareti hiç dinmeyen bir hayatta kalma hikâyesi.

“Muhteşem bir devam kitabı.” Marzie Reads

“Bu kitap yalnızca bilimkurgu severler için değil.” Caroline Bookbinder

• Page count : 320
  • Language : Turkish
  • Original Title : The Fated Sky

Teşekkürler.

2 Beğeni
2 Beğeni

Arkadaslar, kitaplar eklendi mi? Ben ilk eylemi takiben herhangi bir bildirim yahut geri donus almadigimdan takibi biraktim.

1 Beğeni

Benim talep ettiğim her iki kitap da @enlied tarafından eklendi :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Benim talebim de eklenmiş çok teşekkür ederim :blush::heart:

1 Beğeni

Savaş Sanatı https://www.amazon.com.tr/dp/9750745841?ref_=cm_sw_r_apin_dp_F351TAMRCWH5RQD7V9FF)
Rica etsem bu baskıyı da ekler misiniz?

1 Beğeni

Zaten goodreads’te mevcut:
Savaş Sanatı by Sun Tzu | Goodreads

2 Beğeni

Paulo Coelho - Hac eserinin yeni kapağını ekleyebilir misiniz?

Yine Mario Vargas Llosa’nın da birkaç kitabının yeni kapağı basıldı. Onları da rica ediyoruz. (Masalcı, Don Rigoberto, Yeşil Ev vs.)

2 Beğeni

Eklendi: Hac by Paulo Coelho | Goodreads
Zaten mevcut: Masalcı by Mario Vargas Llosa | Goodreads
Zaten mevcut: Yeşil Ev by Mario Vargas Llosa | Goodreads
Zaten mevcut: Don Rigoberto’nun Not Defteri by Mario Vargas Llosa | Goodreads
Eklendi: Julia Teyze by Mario Vargas Llosa | Goodreads
Eklendi: Genç Bir Romancıya Mektuplar by Mario Vargas Llosa | Goodreads

1 Beğeni

Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

Halil Cibran’da sorun var gibi. Türkçe eserleri orijinallerle kombine değil. İki yazar görünüyor. Halil Cibran ve Kahlil Gibran

Öncelikle Bir Gözyaşı Bir Gülümseme kitabını(İş Bankası Kültür Yayınları), sonralıkla tüm eserlerini doğru şekilde birleştirebilir misiniz rica etsem?

Not: Meczup ve Ermiş’i kontrol ettiğimde iş kültür baskılarının Kahlil Gibran altında olduğunu görüyorum. Yani onlarda sorun yok.

2 Beğeni

Linkteki kitaba kapak fotoğrafını ekleyebilir misiniz?

-Fotoğrafın linki: https://dukkan.marmaracizgi.com.tr/thor-god-of-thunder-cilt-4-midgardin-son-gunleri-thor-marmara-cizgi-0-1084-54-B.jpg

-Amazon sayfası: Amazon.com

2 Beğeni

Yeni baskıları eklenmemiş.

2 Beğeni

Merhaba,
beni de eklenmesini istediğim bir kitap var
Adı: yaşamak istiyorum
Yazar Melissa Han
ISBN:9786057228048
Yayınevi: Orionebula Yayınevi
Sayfa sayısı 95 sayfa
Yayım tarihi: Mart 2023
Arka kapak yazısı: " onun elini tuttum. O da elimi tuttu. Daha sonra diyorum ki,
‘Ben artık yanımda olan birisini sevmek istiyorum. Yanımda olan kişiyi sevmek istiyorum.’ Ardından beni öpüyor. Sonra diyor ki,
‘Benden başkasını da bu kadar çok sevdin mi?’
Cevap vermiyorum çünkü cevap yüzümden okunuyor. O an aklımdaki sadece Alperen idi. Ne az önce yaşadıklarım ne de az önce söylediklerim… Hiçbiri umurumda olmadı. Sadece ‘Alperen’i üzdüm mü acaba’ dedim.

Günlük türündeki bu kitap, akıl sağlığı yerinde olmayan genç bir kızın iç dünyasına bizleri bir yolculuğa çıkarıyor.

Onu anlamak, bu insanları da anlamaktır.

1 Beğeni

Bir yazarın isminin ilgili dildeki bilinen yazımı/telaffuzu veri tabanında aramayı güçleştirecek şekilde olduğunda; iki varyasyon da kitap künyesine ekleniyor.

1 Beğeni