Günlük Kaç Sayfa Okuyorsunuz?

Günlük ne kadar sayfa okuyorsunuz ve ya ne kadar okumak istiyorsunuz?
Okumak istediğiniz sayfa kadar okuyormusunuz? :blush:

5 Beğeni

Her kitabın günlük bir bölümünü okumayı hedefliyorum hep, bazen üzerine çıkarım.

Harry Potter serisi için geçerli değil bu, okuduğumda günde en az 5 bölüm. :grin:

4 Beğeni

Evet, bende de öyle olmuşdu Harry Potter serisini okurken :smile: :smile: :smile:

4 Beğeni

Bastan seriye başlamasam bile günlük Harry Potter dozumu alıyorum, bir bölüm okurum. :grin:

4 Beğeni

Ben Harry Potter serisini okumazden evvel çok az okuyordum, ne zaman ki, Harry Potter serisine başladım kendimi kaptırdım Harry Potter serisine :blush:

4 Beğeni

yüzün üstüne çıkıyorum aslında hedef daha yüksek oluyor da dün iş sonrası 12 ye kadar 98 sayfa okumuşum yemek vs. diğer şeyleri de çıkınca iyi bir sayı herhalde :slight_smile:

4 Beğeni

Merhaba. Benim en büyük hedefim 200-250 sayfa :blush:

4 Beğeni

Evet bende de öyle olmuşdu :rofl: @Rena

3 Beğeni

işte sülalede tek kitap hastası ben olunca bazen fırsat olmuyor gece yarılarına kadar okuyorum bende (okuyup alim mi olacaksın, gözlerin bozulacak, niye bu kadar kitap alıyorsun lafları da ayrıca moral bozucu oluyor)

4 Beğeni

50… Hedef de bu, ortalama da yaklaşık bu… Eğer vaktim varsa üstüne çıkabiliyorum, bazı günler hiç okumuyorum(işte çok gözlerimi yormuşsam mesela)… Ay sonunda geriye baktığımda ortalama yaklaşık 50 oluyor genelde, nasıl oluyor da oluyor ben de anlamıyorum :sweat_smile:

3 Beğeni

Ortalama 150 sayfa, ama kitabına göre değişiyor tabii… Harry Potter’ın 6.kitabı ilk çıktığı zaman, sabah kitabı gidip almış ve yolda okumaya başlamıştım.Eve geldikten sonra da kitabı okumaya devam etmiş ve akşama bitirmiştim.

2 Beğeni

Ben Harry Potterin ilk kitapını aldığım zaman yolda okumaya başlamıştım.

2 Beğeni

Evet bende de öyle oluyor benim de annem hep sizin dediyinizi söyler :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

demek ki yalnız değilim :slight_smile:

2 Beğeni

bu uygulama güzel kitabı sayfa sayfa işleyince ne kadar okuduğunu görme açısından tabi incelemeler vs. de oluyor

2 Beğeni

Bugün bu programa bakacağım :blush:

2 Beğeni

aylardır kullanıyorum da o kadar detaylı kurcalamadım paylaşım yapıyorlar inceleme yapıyorlar vs. ben sadece kendi hedefimi koyup okuduğum kitapları profile kayıt ediyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Anladım :blush: :blush: :blush:
Teşekkürler :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

rica ederim :innocent:

2 Beğeni

Rutinim yaklaşık 100-150 arasında. Çok sevdiğim bir kitap bulursam günlük en fazla 700 sayfa civarında - kitap bitene kadar-.

1 Beğeni