Hangi Dizileri İzliyorsunuz?

SoA benim de favorimdir. Ara sezonlar biraz durağan gitse de yine de her şeyiyle harikaydı. Devam dizisi olan Mayans’ı da izlemeni öneririm. SoA’nın çizgi romanları da var bu arada, onları da okuyabilirsin.

Çernobili bitirdim günün anlama ve önemiyle paralel oldu 34 yıl önce bu faciayı atlattık ve dizide bu facianın nedenini akabinde neler yaşandığını güzel anlatmış bence başarılı bir yapımdı, izlemeyenler için bir oturuşta bitirilecek bir dizi…

5 Beğeni

Baştan sona saçmalık ve mantık hataları ile dolu olmasına rağmen nedense kaç gündür La Casa de Papel izliyorum.

Kaliteli bir yapım olarak en son Better Call Saul’un son sezonunu izledim. İkinci yarısı o kadar mükemmeldi ki finali biraz zayıf kaldı gibi. Breaking Bad’in son iki sezonundaki seviyesini yakaladı şu an.

1 Beğeni

Bilgi için teşekkür ederim. Mayans`ı duymuştum ve listeme ekledim.

The Mentalist 2.tekrar .Simon Baker der susarım.

Anne with an E güzel dizi ama 3. Sezonu izlerken 4. Sezonun iptal edildiğini okuduğumdan beri çok üzüntülüyüm. :frowning:

Ondan haberim yoktu. Niye iptal edilmiş ki :unamused:
İkinci sezona geçmiştik, yavaş yavaş izleyelim de bitmesin bari.

Tek tesellisi neredeyse soru işareti bırakmaması… İmza kampanyası da olacaktı bir yerde. :thinking:

1 Beğeni

After Life izliyorum. Çok manalı, hoş bir dizi.

2 Beğeni

Spaced’ı izledim. Sadece 2 sezon ve 14 bölümden oluşması çok yazık. Dizideki bazı espriler güncelliğini yitirmiş olsa da yine de keyif alarak izledim.

5146ksyXz2L.AC

Bu dizi Fleabag izlediğimden beri yaratıcısının Phoebe Waller-Bridge olması sebebiyle istek listemdeydi Geçen hafta başladım diziye ve şuan 3. sezonda güncel takip ediyorum. Dizi güzel bir seyirlik.

1. sezonunu çok beğendim aslında. kendine has bir üslubu vardı ve Eve’in hayatını yönetmeye çalışmasını izledik ve 1. sezon final sahnesi çok iyiydi diyebilirim.
  2. sezonda ise dizinin yürütücüsü değişmiş. Aslında ilk sezondaki havayı korumayı başarmışlar gibi hissettim ama hikayenin temelinde bir şeyleri anlamamışlar gibi hissettirdi. Bu sezon herkes bozuk plak gibi seks seks seks deyip duruyordu. Phoebe Waller-Bridge’in espri anlayışını yedirmeye çalışmışlar ama başaramamışlar gibi hissettim açıkçası. Karakterler arasındaki toksik ilişkinin Eve’in hayatını altüst etmesini izlemek keyifli olsa da herkesin ikili ajan olması tadımı biraz kaçırdı diyebilirim.
  3. sezonda ise henüz 3 bölüm yayınlandı ve hikaye kurulma aşamasında. Güzel bir şok ile başladılar ve iyi gidiyor şimdilik bakalım nereye varacak.

Run da fragmanını görüp merak ettiğim bir diziydi çıktığı gibi ilk bölümünü izledim ama çok da keyifli gelmedi ve 2. bölüm çıktığında devam etme isteği gelmedi. Bu da Phoebe Waller-Bridge’in kankası Vicky Jones tarafından yaratılıp yazılmış. Fleabag gibi keyifli bir mizahı olacağını düşünmüştüm ama ilk bölüm beni tutmadı. Belki sezon bitince bir kere daha başlarım.

https://www.denofgeek.com/wp-content/uploads/2020/02/westworld-season-3-poster.jpg

Westworld’ün 3 sezonu tam gaz devam ediyor. Haftaya sezon finali var ve çok muhteşem olacak gibi hissediyorum. Özellikle 6. ve 7. bölüm ilk bölümlerde cevapsız kalmış bazı soruları çok güzel cevapladı benim açımdan. 4. Sezon onayını da aldı dizi ve muhtemelen 5 - 6 sezon sürecek. Corona ve Nolan - Joy çiftinin amazon ile anlaşması düşünüldüğünde bu dizinin 4. sezonunu ve muhtemel final sezonunu görmek için çok bekleyeceğiz gibi duruyor. Şimdilik diziyle ilgili kafama oturmamış tek şey Maeve’in güçleri neden sadece dramatik an yaratmak için çalışıyor da gerçek dövüş sahnelerinde çalışmıyor.

2 Beğeni

Spartacus’ün ilk sezonunu bitirdim. Ben nerelerdeymişim ya? Dolu dolu şahane bir kurgu izledim. Bağımlısı oldum resmen, en sevdiğim ilk 5’e bile alabilirim sadece ilk sezonuyla.

1 Beğeni

Nereden izlediniz? İzlemek istiyordum bulamadım bir türlü.

Netflix ve korsan sitelerde var.

1 Beğeni

Netflix linkini rica etsem atabilir misiniz?

Link için teşekkürler.

1 Beğeni

https://www.netflix.com/title/70136152?s=a&trkid=13747225&t=cp

1 Beğeni

Henüz başlamadım ama 4.sezonu geldi The Last Kingdom’ın. Ona bakacağım bu aralar. Onun dışında Penny Dreadful: City of Angels dizisi başladı 1.bölüm yayınlandı o duruyor daha. Doctor Who 3.sezon beni bekliyor daha Torchwood var falan filan baya bir şey birikmiş şu an farkettim

1 Beğeni

Arkadaşlar aranızda TV Time uygulaması kullanan var mı? Ben yıllardır dizilerimi takip etmek, bölümleri işaretleyip yorumlarına bakmak veya yeni dizilere bakmak için kullanıyorum. İzleme oranlarınızı falan da gösteriyor. Yakın zamanda filmleri de eklediler ama dizi kısmı kadar gelişmiş değil henüz. Eğer böyle bir uygulamaya ihtiyacı olan varsa da tavsiye ederim, zaten bayağı popüler bir uygulama. Uygulamayı kullananlar varsa takipleşebiliriz diye düşünmüştüm. Benim kullanıcı adım ilyerk.

5 Beğeni

Ben kullanıyorum. Sanırım buradan tavsiye edilmişti yine. Özellikle benim gibi çeşit çeşit dizi izleyenler için çok yardımcı oluyor. Nerede kaldığımı hatırlamakla uğraşmıyorum. Film kısmı için tek tek girmesi gözüme büyüdüğü için imdb’den takip ediyorum şimdilik. Kullanıcı adım Torcheim.

1 Beğeni

Bende çok uzun zamandır kullanıyorum. Takip ettiğin diziler ile ilgili yeni bölüm yayınlanınca bildirim gelmesi felan çok iyi. Her dizi izleyicisinin kullanması gereken bir uygulama diye düşünüyorum.

1 Beğeni