Hangi evrendesiniz? Ne yapıyorsunuz?

Şu anda okuduğunuz kitapta bahsedilen evrende olsaydınız şimdi yanınızda kim olurdu ve ne yapıyordunuz?

Spoiler olabilecek şeyler yazmaktan kaçının lütfen :slight_smile:

Mesela ben Londra Nehirleri’nde bir morgdayım ve yanımda Peter ve Nightingale ile birlikte kafası kesilmiş bir cesedin boynunu kokluyorum :roll_eyes:

13 Beğeni

Pipo dumanları arasında, Loial ile kitap okuyor olurdum. (Zaman Çarkı cilt 2)

10 Beğeni

Kara kule serisi son kitapta Roland ile sigara sarıyor olurdum

8 Beğeni

Korkunun Bütün Sesleri’nde Lem ile birlikte ciddiyetten patlamak üzereyiz on gündür… O kadar ciddiyiz ki okuma yapamıyoruz. :unamused:

12 Beğeni

Hahaha :smiley: O hikâyeyi okurken “ciddiyetten” patlamıştım ben de. Lem sevenler alınmasın :slight_smile:

3 Beğeni

Darrow’la birlikte Mars Hanesi olarak diğer hanelerle savaşıp hayatta kalmaya çalışıyorum. (Kızıl Yükseliş) :upside_down_face:

3 Beğeni

Mat’le bir hana oturmuş kaybedeceğimi bile bile zar atıyor olurdum. (Zaman Çarkı)

6 Beğeni

Kitapların ismini de yazarsanız harika olur :slight_smile: Okumamış olanlar da anlar böylece.

1 Beğeni

Carmilla boynumu emiyor olabilirdi. :slight_smile:

Diskdünya da Rincewind ve Ikiçiçek ile birlikte teknedeyim ve Kenar Çağlayanından düşmek üzereyiz. Sanırım düşmemek için plan yapıyorum ya da koyverip aman düşsek ne olur ki diye düşünüyorum (tabi o kadar vaktim varsa :smiley: )

5 Beğeni

"Bir Maskenin İtirafları"nda Koçan’la birlikte fabrikada yüzlerimiz asık çalışıyoruz. Şimdi Hiroşima’nın bombalandığı haberini aldık…

5 Beğeni

Bir handa oturuyorum.
Parmağında ve boynunda yüzükler olan ciddi yüzlü bi kadın konuşuyor; “Benim adım Nynaeve ti al’Meara Mandragoran. Göndereceğim mesaj şu: Kocam Dünyanın Sonu’ndan Tarwin Geçidi’ne, Tarmon Gai’don’a doğru at sürüyor. Yalnız mı at sürecek?”

3 Beğeni

Holy Bible - Tutuklandim, an itibariyle Roma da Efeslilere mektup yaziyorum… :rofl:

2 Beğeni

Clive Barker - Hellbound Heart’ı okuyorum. Atmosferi ve ne yaptığımı ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Uzaklaştırma almayalım durduk yerde :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Ben Kahramanın Sonsuz Yolculuğu ve Gazoz Ağacı kitaplarını beraber okuyorum. Sanırım 1950’lerin İstanbul’unda eski evlerin arasında dolanıyor olurdum. Tabi bunlar olurken her sokaktan mitolojik bir karakter çıkması da muhtemel olurdu. :slight_smile:

2 Beğeni

Drizzt ile yine kesip biçip doğrama yapıyoruz.

Karanlığın Kuşatması.

4 Beğeni

Cormoran Strike ve Robin ile birlikte intihar (cinayet?) mahallinde keşif yapıyoruz.
Guguk Kuşu.

1 Beğeni

Kargaların Ziyafeti Kısım 2

Yanımda Podrick Payne ile Sansa Stark’ı arıyor olurdum. Tabii bu bölüm için.

1 Beğeni

Kote’nin hanında oturmuş içkimi yudumlarken sabırsızlıkla hancının tarihçiye hikayenin devamını anlatmasını bekliyorum.
Kralkatili Güncesi

1 Beğeni

Adamın biri çıktı iki parmağıyla Zampaktomu kırıverdi ve canıma okudu. Ben de eski şinigami güçlerimi geri kazanmak için Kisuke’ nin testine/eğitimine tabi tutuluyorum. Dur dur sanırım bi şiler oluyor HİİAAAAA! :smiley: :smiley:

bleach

6 Beğeni