Harry Potter 'ı Tekrar Okumak

Merhaba Arkadaşlar öncelikle büyük bir Harry Potter fanı olmanın gururunu yaşıyorum Harry Potter’ı 3 kez okumama rağmen içimdeki coşkuyu dindiremiyorum özlüyorum sıcak hikayeyi yani Harry’nin gece görünmezlik pelerinini giymesini Hagrid’in taşlaşmış kurabiyelerini,şişman kadının söylenmelerini,Dumbledoor’un espirili ve gizemli anlayışını,Ruh Emicileri(evet cidden onları bile),Hermonie’nin Harry ile Ron un ödevlerini yapmasını,idareye karşı yapılan hareketleri Fred ve George u, Madam Rosmerta’yı hepsini (En çok özlediğim de Dumbledoor çünkü ben en çok Dumble dayıyı seviyorum) çok özlüyorum ama bidaha okuyunca aynı zevki vermediğinin farkına vardım lütfen biri bana şöyle yap unutursun desin lütfen, 7 seriyi ard arda 5 günde okudum bu sefer yayarak sindirerek zevkini alarak okumak istiyorum(8.seriyi kitaptan saymam fantastik canavarlar sitesindeki kızıl pelerin bin basar yemin ederim)
Burdan Rowling e sesleniyorum Rowling devam kitabı yaz lütfen bizi bağımlı ettin şimdi de vermiyorsun yaz artık bi kitap yaz.(Kesinlikle şuan bunu okuyor)

I <3 Harry Potter Forever

Tekrar tekrar okuman, zevk vermeyi geçmiş artık. O yüzden, içinde ne kadar okuma isteği de olsa başka şeyler okumalısın. Onları okuduktan sonra elinde olmadan okuma isteğini unutacaksın. Ta ki, birileri onlardan bahsedene ya da televizyonda şans eseri tekrar çıkana kadar. O zaman da “anılaaar” diye atılacak ve aynı zevkleri tekrar yaşayacaksın. Uzun lafın kısası, zor geliyorsa da hayatını başka meşguliyetlerle doldur ve gündeminden çıkana kadar okuma tekrar.

unutup napacan boşver unutma

Aslında son okumamın üstünden 6 ay geçti sürekli Fantastik Canavarlar sitesine giriyorum son okumamın üstünden Percy Jackson serisini ve LOTR’i okudum ama Harry nin yerini tutmadı.

diyorum ya unutmana hiç gerek yok :smiley: neden unutasın ki seviyorsan izle, oku en azından ben öyle yapıyorum

1 Beğeni

Galiba haklısınız ama unutunca tekrar okumak daha sürükleyici olmazmı sabah uyanınca başına oturup sadece gerekli zamanlarda kalktığım kitap okuma günlerini özledim açıkçası.

ben kendimde olan şeyi söyleyeyim harry potter dan sonra alacakaranlığı okudum filmini izledim harry potter dan öyle uzaklaşdım ki alacakaranlık daha güzel diyordum o dönemler o kadar uzaklaşdım ve artık o kadar sevmemeye başladım gibi oldu (hikayenin ayrıntılarını da unutmuştum). Uzun bir süre sonra onedio nun harry potter da olan karakterler türk olsaydı diye bi video yaptılar o video yu izlerken harry potter ı o kadar özlediğimi farkettim ki ağlayacaktım. Sonra filmleri baştan sona bitirdim ve cidden ilk 3 film dışında hep ağladım öyle özlemiştim ki özlediğimi de anlamamışdım. Bana bunlar oldu sen ne dersin bilmem

Kitap Tavsiyeleri diye bir konu daha açtım oradan aldığım tavsiyedeki seriyi okuduktan sonra yine Harry Potter okuyacağım ama ben filimlerini beğenmedim kitapları daha güzel filimlerde herşey anlatılamıyor hoşuma gitmiyor bu…

Not:Kitap Tavsiyen varsa bu linke yazabilirsin