Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi

Bu seride zor. Umarım basarlar ama halihazırda Kazım Taşkent baskısı çok başarılı olduğundan öncelik verileceğini düşünmüyorum.

4 Beğeni

Ben biraz takıntılı olduğum için elim YKY ye varmıyor. Neden Hay klasiklerinin yanında çıkıntılık yapsın diye kafaya takıyorum. :grinning:
Bence basarlar ya gelecekte. Umuyorum.

3 Beğeni

12 Beğeni

Bence “Retorik” gün bitmeden satışa çıkacak. :slight_smile:

4 Beğeni

Retorik

Kitap dağıtıcılarında satışa çıktı. İlerleyen saatlerde kitap sitelerine düşer. @alper tahmin doğru

5 Beğeni

Ben de dağıtıcılarda gördüm :slight_smile: sen de hemen sırrımızı açık etmişsin :slight_smile: @fortknoxt

3 Beğeni

Sizi gidiler sizi :smile:

4 Beğeni

:speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil: Tüh eleverdik kendimizi. Ama site ismi vermedim. :rofl::rofl:

4 Beğeni

Neyse en azından onu söylemedik, sırrın yüzde 50’si güvende :slight_smile:

4 Beğeni
5 Beğeni

@fortknoxt @Strenergy Babalar hiç duyum aldınız mı ya da bilginiz var mı; baskısı tükenmiş, ciltli ve yeniden basılacak bu seriden kitaplar mevcut olup olmadığına dair?
Dayanamıyor, kitaplığım Öteki eski arkadaşlar nerede hani? diyor. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Genelde ciltli kitapların tekrar baskılarında buraya mutlaka bırakıyorum ancak yakın zamanda görmedim. Bandrol olarak gözüme takılırsa buraya not düşerim yine. :slight_smile:

5 Beğeni

ne kadar istiyorsunuz özel mesaj nerede bulamadım :slight_smile:

2 Beğeni

Kimsiniz necisiniz hayırdırsınız? Biraz bir oturup soluklansaydınız :slight_smile:

2 Beğeni

Aha meşhur ilan sahibi teşrif etti. :slight_smile:

3 Beğeni

bakıcıyım ben bakıp çıktım :slight_smile: en azından resmini görmüş olduk :slight_smile:

3 Beğeni

Hoşgeldiniz :slight_smile:

Pardon ilan sahibi sandım sizi kafa karıştı :smile:

3 Beğeni
7 Beğeni

Merhaba tanışalım mı :smiling_face_with_three_hearts:

7 Beğeni

Biz tanıştık 30 dakika önce ama yine de Merhaba diyelim :slight_smile:

3 Beğeni