Hayatı Tek Bir Kelimeyle Tanımlasaydınız

Koşturmaca. :confused:

1 Beğeni

Sıradışı
Sıradışı
Sıradışı

Aynı…

1 Beğeni

Hikaye
Herkesin ama herkesin hayatı ayrı bir hikaye. Kimisi geçim derdiyle aile filmi tadında, kimisi cephede savaşarak epik destansı şekilde, kimisi kafasında binbir türlü soruyla cebelleşerek psikolojik türünde ki forumun çoğu bu türün sınırlarında dolaşıyor, hayata bira diyen "deli kanlı"gördüm. Kısaca hepimiz hikayemizi yazıyoruz,yaşıyoruz; iyi bir insan olup biraz daha dişimzi sıkıp bitirmeye bakmalıyız.( Ha bi de oruç tutun yarın Ramazan, bi de bol bol namaz kılın hikaye bittikten sonra okuyucuya bir mesaj vermemiz gerek)

1 Beğeni

“Başlangıç”
Bu dünyada yaşadığımız her şey sadece başlangıç.

Beşgünlük ve ya önemsiz. Önemli olan öteki dünyadır.

2 Beğeni

Hayat pazardır. Tanrı bile dünyayı altı günde yaratmış, yedinci gün hayat başlamış. Öncesi tanrı için bile mesaidir, koşuşturmacadır.

4 Beğeni

Deniz diye tanımlıyorum ben kendimce. Bazı anlar soğukluğuna alışamıyorken bazen sevmemekten korkuyorum, büyüleniyorum.

Virginia Woolf geliyor aklıma, denizi çok seviyorken denize girmekten korkan biri. Girdiği tek zaman da hayata veda edişi :ocean:

2 Beğeni

Fani. (Sözlük anlamıyla : bir gün ölecek olan, gelip geçici, bir gün sona erecek olan, kalıcı olmayan, kalımsız, ölümlü.)

3 Beğeni