HepsiBurada Premium

Hepsiburada premium aylık 9.90 TL ile başladı, fırsatları buradan paylaşabiliriz.

Ben dün gece abonelik aldım. Şimdilik benim için öne çıkan iki fırsat kargo bedava olayı ve Blutv oldu.

Satıcısı HB olan tüm kitaplarda Premium üyeler için 1- 8 Temmuz arası sepette artı yüzde 20 indirim var.

Tüm kitaplar %20 indirim

• Kampanya Hepsiburada üzerinden satın alacağın tüm kitaplarda geçerlidir.
  • Kampanya 01.07.2022- 08.07.2022 tarihine kadar geçerlidir.

https://premium.hepsiburada.com/

15 Beğeni

Tüm kitaplara %20 bindirim diye okudum.

İnşallah öyle olmaz ama şu haliyle baya faydalı ve dolu olmuş bir uygulama gibi duruyor.

1 Beğeni

Kargo bedava ama 25 ve üstüne bedava. :joy: Okumasak cidden kargo bedava sanacağız. Neyse yine de 25 limiti pek sorun olmaz. Alacak olan en alt limiti olan 50 ve üstü alır.

1 Beğeni

BluTV zaten 35 TL yanına da ayda bir kere tıkla kazandan 20 TL çıksa artıya bile geçiyorsun. Güzel uygulama olmuş. Umarım tıkla kazanın indirimlerine olumsuz yönde etki etmez bu üyelikler.

Amazonun TR versiyon diyebilir miyiz?

HB şaşırttı beni, amazon hareketleri bunlar. :slight_smile:

2 Beğeni

Aynı şeyi kiyapyurdu da yaptı bu hafta ,şaşırtan hareketler .

2 Beğeni

YKY kartları ile 6 ay boyunca aylık 1 TL imiş.

Kullanan forumdaşların dikkatine;

1 Beğeni

Helali hoş olsun. Artık bu ekonomide komik para. Behzat amirime feda olsun.

1 Beğeni

Çoğunluk Blutv var diye devam ettiriyor zaten. Olur da WB bu anlaşmayı bozarsa birçok müşteri iptal edebilir.

Evet, ben şahsen Blutv için veriyorum. Hepsiburada alışverişim hiç yok gibi bir şey. İçerikler bitince iptal eder geçerim.

Blu Tv’nin tüm hisseleri Discovery tarafından alındığı için Blu TV-Hepsiburada işbirliği ilerleyen zamanlarda sonlanabilir. Ben aralıkta yıllık almıştım. Damacana siparişleri sayesinde çıkıyor zaten parası.

Bugün yıllık üyelik halen 180 TL, aylık 15’e geliyor. Ben de Blutv için alıyorum, zamsız devam etmek isteyenler bugün son kez değerlendirebilir.

1 Beğeni

Bundan haberim yoktu. Az önce işlem yaptım, teşekkürler.

1 Beğeni

Mailde yarın aylık üyelik ücreti artacak diye bahsediyor ama ben yıllık da artar herhalde diye yorumladım, yarını bekleyip riske atmadan değerlendirmek istedim. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben işlemi yaptım. Yıllık 180 TL üzerinden 15.02.2024 tarihinde geçişiniz yapılacaktır mesajı verdi. Bu ayın ücreti çekilmiş olduğu için geçişi Şubat ayına sarkıtmışlar.

Her ihtimale karşı o sayfanın ekran görüntüsünü almak faydalı olabilir. :slight_smile:

2 Beğeni

Plan Ayrıntısı

15 Şubat 2024’te Yıllık Premium’a geçeceksin.

Premium ayrıcalıkları seninle!

Premium üyeliğin 180,00 TL alınarak yenilenecektir.

Sayfamda şu şekilde çıktı. Yine dediğiniz gibi o tarihte kontrol yapacağım.

1 Beğeni

Yıllık 270 TL olmuş. :smiling_face_with_tear: