Herge'nin Tenten'in Maceraları Çizgi Roman Serisi (Alfa Yayınları)

Arkadaşlar üzerinden uzun zaman geçmiş ama yine de sorayım istedim. Bu citli basımlar durdu galiba ?

İptal olmadığı sürece sorun yok bence, 2022 sonuna doğru bitirebilirlerse harika olur. Yaz bitmeden en az bir cilt daha çıkacaktır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Uzun zaman oldu derken, 2 Cilt Nisan ayında çıkmış daha :slight_smile:

Alfa kolay kolay yarım bırakmaz bu işi.

2 Beğeni

Hatta normal baskılar da durdu. Serinin bitmesine çok az kaldı ama devamı gelmiyor.

Erdal Bey orada açık açık yazmamışım, konudaki son mesajın üzerinden uzun zaman oldu manasında söylemiştim.
Tenten’i kesik kesik okumuştum zamanında. Şöyle citlli bir şekilde toptan alıp hepsini bitirmeyi amaçlıyorum.

1 Beğeni
2 Beğeni

D&R’ın sitesine ne zaman eklenir acaba? Çünkü D&R’da şu an Alfa %37 indirimde ve ininal ile birleştirince %50 civarı bir indirim oluyor.

Emekdagıtım sitelerine eklenmiş. Muhtemelen bugün yarın Prefix sitelerinede eklenir.

Alfa İndirim ile birleşince ininal kampanya iyiymiş. Umarım 1 hafta daha devam eder.

Son sayı kaldı. Sürpriz yapıp 24 sayıyı içine alacak
2veya 3 koleksiyon kutusu bassalar keşke.
Red kit de olduğu gibi

1 Beğeni

Ciltlerden birini 1cm civarı daha uzun basmıştı Alfa. Sonraki baskılarda düzelttiler mi bilmiyorum. Belki ondan ötürü kutu işi biraz sıkıntılı olabilir.

3 Beğeni
2 Beğeni

Ciltlilerin sırt kısmını merak ediyorum .Tamamlanınca sırtta bir görsel oluşuyor mu acaba?
İlk iki ciltten anlaşılır .
yukarıda ki mesajlarda kırmızı ve mavi ciltli kutulu set örneklerinde olduğu gibi olsa çok da iyi olur…

image

Hadi bunu da basın bitirelim bu seriyi.

3 Beğeni

Bu seriyi paket halinde satan online site var mıdır?

Ciltli versiyonlarını alan var mı? Bugün aldım ve ikisinde de baskı hataları çıktı. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

1 Beğeni

Nasıl bir baskı hatası var ? Ben de dün sipariş verdim, sorun büyükse iptal edecem.

1 Beğeni

İlk görsel kabul edilebilir de siyah-beyaz olanlar kötüymüş.
Hangi ciltten bu resimler ?

Biraz geç cevap veriyorum kusura bakma. Renkli olan 2. Kitap siyah beyaz olan 1. Kitap

Bir kaç kişiye sordum,aynı hatalar mevcut malesef,İptal edip 2. Baskıyı bekleyecem artık yardım için teşekkürler.

2 Beğeni