Isaac Asimov Kitapları (İthaki Yayınları)

Bildiğim kadarıyla İthaki’nin yıllar önce yaptığı baskı birinci baskı, bu da ikinci baskı olarak alınıyor. Belki de yanılıyorumdur.

Eski baskıyı bir saydılarsa bunun iki olması normal.

Yukarıda @Melkor yazmış ama görülmemiş. :slight_smile: O nedenle kanıtlarımla geldim. :slight_smile: :slight_smile:

9 Beğeni
3 Beğeni

Serinin 5,6,7 bu sene çıkar mı bilgisi olan varmı acaba??

1 Beğeni

https://www.ilknokta.com/isaac-asimov/vakif-ve-dunya.htm

13 Beğeni

Fiyata bakar mısınız, etiket fiyatı 74 tl.

6 Beğeni

İthaki Yayınları Vakıf serisinin diğer kitaplarını bu yıl tamamlamayı planlıyormuş.

1 Beğeni

Yavaş yavaş kabullendiriliyoruz. Ben sıfır almamayı düşünüyorum bu serinin kalan kitaplarını.

1 Beğeni

İlk iki Vakıf’ı aldım. Heyecanlıyım.

1 Beğeni

İthaki Yayınları Vakıf Serisini tamamladıktan sonra Robot Serisinide basacaklarmış.

2 Beğeni

Yaklaşık 10 sene önce seriyi Pdf olarak okumuştum. İyi yapmışım.

1 Beğeni

Önce Robot serisi basılsaydı keşke.

5 Beğeni

Bu okuma sırasına o kadar kafa patlattım ki delirdim artık. Ben Dune serisini bitirene kadar onlar da Robot serisini basmaya başlarlar umarım. Herkes farklı bir okuma sırası önermiş. Önce robot-galaktik imparatorluk-vakıf diye mi okusam yoksa sonsuzluğun sonuyla başlayan forumdaki listeye mi uysam… ne yapsam bilemiyorum ve bu beni Asimov okumaktan alıkoyuyor biraz açıkcası. İpin neresinden tutacağımı bilemiyorum. :roll_eyes:

3 Beğeni

Serinin ilk kitaplarını satın almamış olsam bu kitabı da almazdım. Ben ancak yüzde elli indirim bekleyip öyle alırım. Bu fiyata almayı düşünmüyorum.

1 Beğeni

En objektifi olduğunu düşündüğüm için çıkış sırasına (publication order) göre okuyacağım ben. Sen de kararsızsan aynısını tavsiye ederim.

2 Beğeni

Tükenecek korkusuyla hemen almaya çalışıyorum Asimov’u ama bunun için sanırım ben de %50 indirim bekleyeceğim. Yaptıkları artık kırıcı oluyor gerçekten.

2 Beğeni

6 ve 7 ne zaman çıkacak bir bilgi var mı?

1 Beğeni

Vakıf serisi 2021 de bitse robot serisi de 2023 en iyi ihtimalle tamamlanır. Beklemek biraz saçma kalıyor bu şekilde.

1 Beğeni

Sorduğumda bu yıl içerisinde seri tamamlanacak dediler. Net tarih vermediler.

1 Beğeni