Isaac Asimov Kitapları (İthaki Yayınları)

Aylardır yoktum, gittim geldim hala aynı demek ki. Neyse seneye tekrar gelip bakacağım başlığa :joy:

2 Beğeni

Seneye görüşürüz o zaman. :joy:

2 Beğeni

İnternette çok farklı tavsiyeler var. Ben ilk okuyacağım zaman çok kararsız kalmıştım, Özellikle yazar Robot serisini Vakıf’a bağlamaya karar verdiğinde seriler iç içe geçiyor.

Spoiler yememek için okunması gereken sırada karar kılmıştım ama basım sırasıyla da okunsa olabilir.

3 Beğeni

Şöyle bir video var. Hem kitapları açıklıyor hem de sırasını söylüyor.

9 Beğeni

Teşekkür ederim arkadaşlar. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Şöyle de bir konu vardı

1 Beğeni

Çok sağ olun sizin sayenizde harika bir YouTube kanalı keşfetmiş oldum.

1 Beğeni

Kitaplar çok pahalı olduğu için almıyorum.

1 Beğeni

Vakıf ve Dünya çıkmış ancak 51,8 TL fiyat etiketi var kidega da .600 sayfalık bir kitap için bence uçuk bir fiyat.Ciltli olsa anlam verebiliriz belki,Hasan Ali Yücel klasiklerinde aynı sayfaya sahip ciltli kitaplar bu fiyata satılırken bence telif haklarından dolayı fiyatlar uçmuş.

1 Beğeni

Şu an BKM’de Vakıf’ın Sınırı 30, Vakıf ve Dünya 37 lira. Daha uygununu bulamadım. Ayrıca 100 liralık sepete 10 lira indirim kodu var bayrama özel ve bugün son. 22 lira olan İşte Tanrılar’ı ve bir kitabı daha ekleyerek siparişimi verdim hemen.

1 Beğeni

19 Beğeni

Bendeki 88 baskı İmparatorluk Kurulurken 360 sayfa, İthaki yeni baskı 560 sayfa. :sweat_smile:

3 Beğeni
3 Beğeni

İthaki’nin Asimov kitaplarını seri bir biçimde basmaya başlaması sevindirici tabi. Ancak fiyatlar yine el yakıyor.

5 Beğeni

Seriyi yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyorum cidden çok güzel.(7’li halini) Ama fiyatlar… Cidden zorluyorlar ya. Herkes yakınmış haklı olarak. İthaki’nin giderleri bu kadar yüksek mi yoksa gelecek filmden ötürü prim mi arıyorlar bilemedim ama çoook yüksek.

2 Beğeni

Biz de mecburen indirim kuponu kullanarak alıyoruz artık.

1 Beğeni

23 Beğeni

https://www.ilknokta.com/isaac-asimov/vakif-ileri.htm

10 Beğeni

Robot serisini de bu hızla sene sonuna kadar tamamlasalar çok güzel olur. En kötü 2022’de biter umarım.

3 Beğeni

Ayın 23’ünden 30’una çekilmiş sanırım ön sipariş. Ben 23’ü diye hatırlıyordum kargoya vermişler mi diye bakarken 30 olduğunu fark ettim. Zaten resimde de haftaya cuma raflarda diyor. Neyse aldık bir kere bekleyeceğiz. :slight_smile:

1 Beğeni