Işıkyaratan Serisi, Brent Weeks

Abi tez şifalar umarım sağlığına hemen kavuşur.

3 Beğeni

Acil şifalar diliyorum @mit

2 Beğeni

@mit geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

3 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

3 Beğeni

Işıkyaratan serisinin 2.kitabı the blinding knife türkçeye çevrilip basımı ne zaman olacak bilginiz varmı acaba? Meraktan ölüyorum ya hemen çıksın :pensive::pensive:

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Sorunuzu aşağıda bağlantısını vereceğim İthaki Yayınları Soru hattına yöneltebilirsiniz. Ki sanırım daha önce cevaplanmıştı, çeviri henüz başlamadı bildiğim kadarıyla.

Merhabalar. İkinci kitabın çevirisine henüz başlamadım. Şu anda başka bir kitap üstünde çalışıyorum. The Blinding Knife’ın çevirisine önümüzdeki yaz aylarında başlayacağım. Daha önce bu soruya şurada cevap vermiştim :slight_smile:

3 Beğeni

Hangi kitap üzerine çalışıyormuşsunuz @mit bey ? :slight_smile:

Çok ünlü bir yazarın iki yardımcısından birinin yazdığı, beş kitaplık bir fantastik seri diye minik bir ipucu vereyim :slight_smile:

4 Beğeni

Bence bu tam Aslı Dağlı’yla Kitapfelek’lik bir ipucu.

1 Beğeni

Çevri bittiğinde duyuracak mısınız?

Çekiliş mi yapalım diyorsun? :slight_smile: Bu kadar yavaş ilerlemesem, yetiştirme stresine bu kadar girmesem sıcak bakabilirdim belki.

Duyurmayacağım, kendisine saygısı olan her çevirmen gibi herkeslerden sır gibi saklayacağım :expressionless: (Trompetler eşliğinde Kayıp Rıhtım ana sayfada haberini yaptı…)

9 Beğeni

Ben yine de şansımı deneyeyim ve ‘‘The Dagger and the Coin Series’’ diye tahminde bulunayım. :slight_smile:

4 Beğeni

Tam onu yazmak için geldiydim ama hileli ipucu vermişsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Mit Bey,

Sizi Kitapfelek basligina alalim. Halki magdur etmeyin. Halk cekilis istiyor! Tanrilar cekilis istiyor!

7 Beğeni

Fantastik, seri, beş kitap. :astonished::buyucu::crazy_face:

8 Beğeni

Eroniki bildi bile. Dediğin kadar varmış Aslı, bu forumdan korkulur :grin: Eh, zaten bilindiğine göre çekiliş yapmaya da gerek kalmadı. Kitap çıktığında, çevirmen kopyası alabilirsem (bakın, bu çok önemli) forumdan ayrı bir çekiliş yaparım o zaman. @eroniki sana da bir tane sözüm olsun :slight_smile: Hatırlat ama.

8 Beğeni

Yorumları okumadan direkt Dagger and The Coin dedim ama geç bile kalmışım. :blush:. Neyse, kitabın çıkacak olması çok güzel. Hangi yayınevinden çıkacak acaba?

1 Beğeni

Yukarıda Pegasus demişti sanırım.

2 Beğeni

Evet dikkatimden kaçmış. Teşekkür ederim. 500 sayfalık kitap, o zaman 65 liradan satışa çıkar en iyi ihtimalle. Malum 450 sayfaya 59 TL çekiyor Pegasus.

1 Beğeni