Işıkyaratan Serisi, Brent Weeks

(Hazal Çamur) #102

Aaa çok geçmiş olsun :confused:

(Umut Özak) #103

Teşekkür ederim Hazal ablacım. :expressionless:

(Hiçliğin bekçisi…) #104

Geçmis olsun canım, hayırdır? Var mı yapabileceğimiz bir şey?

(Umut Özak) #105

Özelden yazayım ablacım. :pray:t2:

İyi günler İhsan bey. Kara Prizma’nın devam kitabını da mı siz çevireceksiniz? Ya da çeviriyor musunuz?

Yeni Kitap Haberleri
(M. Ihsan Tatari) #107

Evet, ben çevireceğim. Hayır, şu anda onu çevirmiyorum :slight_smile:

Elimde Pegasus için başka bir epik fantastik var. Onu tamamlayıp Işıkyaratan 2’ye geçeceğim inşallah.

Bu aralar annemin sağlık sorunları nedeniyle hızım çok düştü. O yüzden uzun sürebilir. Şimdiden kusura bakmayın. Pegasus ve İthaki’ye de gösterdikleri anlayış için herkesin huzurunda kocaman teşekkürler.

Çok geçmiş olsun, annenize acil şifalar dileriz. Çalışmalarınızda da başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

(Ayberk Şentürk) #109

Çok geçmiş olsun açil şifalar diliyorum.

Cevap için teşekkür ederim. En kısa sürede bitirmeniz temennileri ile, iyi akşamlar

Allah acil şifalar versin.

Meraktan soruyorum, fantastik bir seri için epik tanımlaması nasıl veriliyor?

Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

(M. Ihsan Tatari) #113

Teşekkürler arkadaşlar, eksik olmayınız.

İçinde insanlardan farklı ırklar, kendi tarihine sahip başka dünyalar ve büyü sistemleri gibi şeyler varsa epik fantastik oluyor.

Özür dilerim "allah acil şifalar versin"diyecektim unutmuşum. Tekrar özür dilerim
Ve epik fantastik, fantazya ayrımı nasıl yapılır hiç anlamıyorum :slight_smile: fantazya ne oluyor "şehir fantazyası"gibi bişeyler duydum gibi hatırlıyorum

(M. Ihsan Tatari) #115

Estağfurullah. Onunla ilgili bir dosyamız vardı, onu paylaşayım:

(Buyici) #116

Abi tez şifalar umarım sağlığına hemen kavuşur.

(Cankut Değerli) #117

Acil şifalar diliyorum @mit

(Zeynep) #118

@mit geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

(Yasin) #119

Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

(Ayse) #120

Işıkyaratan serisinin 2.kitabı the blinding knife türkçeye çevrilip basımı ne zaman olacak bilginiz varmı acaba? Meraktan ölüyorum ya hemen çıksın :pensive::pensive:

(Cankut Değerli) #121

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Sorunuzu aşağıda bağlantısını vereceğim İthaki Yayınları Soru hattına yöneltebilirsiniz. Ki sanırım daha önce cevaplanmıştı, çeviri henüz başlamadı bildiğim kadarıyla.