Işıkyaratan Serisi, Brent Weeks

Sadece bu harita varsa çok dert değil olmaması. Harita olayını ben de severim ama bu fazla detaylı değilmiş.

7 sayısı mitlerde ve dinlerde de çok geçiyor. 7 mistik bir sayı ve bunu kullanmak istiyor olabilirler. Aynı şekilde 7 kadar olmasa da 12 sayısı da çok kullanılır.

(Metal Storm) #64

Lan bende sabah diyorum @Waxillium ne yazmiş. Onun yerine 7 sayisi yazsana:slight_smile:

(Mertcan Kurnaz) #65

Gölgelerin yolunun devamı da gelseydi keşke

Bence Işıkyaratan başarılı olursa gelebilir.

(Cankut Değerli) #67

Artemis Gölgelerin Yolu’nu 2013’te basmış arkadaşlar, pek sanmıyorum devam edeceklerini. Hatta ben onu da alayım demiştim ama baktım çıkalı altı sene olmuş, bıraktım.

Ben İthaki basar anlamında söylemiştim zaten. Kadim Kanunlar ile bu seri aynı zamanda çıktı ikisinin de devamını getirmedi Artemis. Diğerinin de 2. kitabını bastı sadece. İthaki Kadim Kanunları baştan basacağı için Işıkyaratan başarılı olursa Gölgelerinin Yolu da gelir çıkarımını yapıştım :slight_smile:

(Umut Özak) #69

Kitap geldi bugün. Harita yok kitapta, sayfaları da biraz ince gibi. Çok kalın olmasın diye yapmışlardır muhtemelen. :smiley:

(Cankut Değerli) #70

Kıskandım vallaha. :joy: Benimki de sevk edilmiş, yarın gelir sanırım.

Ben de bugün sipariş verdim.

(Mertcan Kurnaz) #72

Allah Allah ben yaza kadar kitap alamiyorum belki sonrasina kadar bile olabilir. Etmeyin böyle efendilerim…

(Umut Özak) #73

İlk 5 bölümü okudum, gayet güzel başladı. Ödevim var diye pek okuyamıyorum ama beklentim çok yüksek, bakalım neler olacak. :smiley:

Not: Koray abi 596. sayfadaymış ve bayılmış kitaba. O bayıldıysa harikadır demek ki. :joy_cat:

(Ezgi ) #74

Başlamam ve devam etmem gereken bir sürü seri var, kitapyurdunda indirim var gözüm görmesin bu kitabı :ghost: Ağlıycam çok merak ediyorum :sweat:

(Cankut Değerli) #75

İndirim varken kaçırma bence, yarın son gün. Sonra o fiyata bulamazsın bir daha.

(Kingebu) #76

bu fiyatı yarın son mu ???

(Cankut Değerli) #77

Evet Şubat sonuna kadar geçerliymiş. Ben de ondan şimdi aldım zaten, yoksa Mart’ta alacaktım diğer yeni serilerle birlikte.

(Ezgi ) #78

Yapma ya kitapyurdundaki indirimin sürmesini beklemiyorum ama etiket fiyatıda mı artıyor :unamused: daha sonra ikinci el alırım diye hayal kuruyordum.

(Cankut Değerli) #79

Etiket fiyatı artmaz herhalde, ben Kitap Yurdu’ndaki indirimi kastetmiştim.

3-4 güne kadar gelecek sipariş içerisinde “Kara Prizma” kitabı da çıkacak, serinin devam kitaplarını beklesem mi gelince okusam mı karar veremedim…

Okuyorum, devam kitapları çok gecikiyor ( üç cisim, Anayurt, Dönüş/Eksen vb )
Serinin tamamlanmasını bekliyorum, Değiştirilmiş Karbon serisinde olduğu gibi, uzun ara verilerek okunabilecek bir seri oluyor…

" netsek, neylesek" bilemedim.

Üçleme olsa neyse ama beş kitabın tamamlanması 3 seneyi bulur. Ben de 4. Kitabın çıkış haberinden sonra almayı düşünüyorum.