İstekleriniz

Teşekkür ederim. Ben DEVAMI… kısmına tıklayıp orayı görememişim. Çok sağ olun. Gözlerim sayenizde bayram etti. :krs:

1 Beğeni

Kayıp rıhtım mobil uygulama olarak karşımıza çıkacak mı? Zannımca çok güzel olur ve yakışır.

Uygulama Play Store’da vardı sanki. Ben kullanıyorum şu an ama nerden indirdim hatırlayamıyorum.

Portalın ve forumun uygulaması yok, bence gerek de yok.

Özellikle forum Mobil site uygulama gibi çalışıyor. Ana ekrana kısayol ekler, bildirimleri de açarsanız, mobil uygulamalardan daha işlevsel çalışıyor.

2 Beğeni

Garip bir sekilde ben de var ya :sweat_smile: nerden yükledim aceba

Bu internet sitesi için kısayol gibi bir şey. Ben de geçen gün mobildeyken adres çubuğunun yanındaki bir butona bastım böyle bir şey çıktı telefonda. Uygulama değil de internet sitesini açan bir buton gibi düşünebilirsiniz.

1 Beğeni

Uygulama değil o, siteye mobil tarayıcıdan ilk giriş yaptığınızda site size “ana ekrana kısayol ekle” diye öneri sunar. Onu yapmışsınız.

1 Beğeni

Aslında uygulama olursa bildirimler alınabilir, şu haliyle sadece e-posta ile bildirim geliyor.

Mobilde bazı kısımlarda sıkıntı var. cevaplanan bir yazıyı görmek için sağ üstteki üye adına tıklayınca yukarı çıkıyor ama aşağıda çıkan geri düğmesine basınca hiçbir şey olmuyor. Kendim kaldığım yere kadar kaydırmam gerekiyor.

Bildirimler eğer ayarlanırsa telefonunda kısayol olanlara geliyor diye biliyorum. Ben kapatmıştım çünkü. :thinking:

Daha önce bakmıştım ama görememiştim biraz daha kucalayayım belki bulurum :grin:

Telefondaki tarayıcınızın geçmişini silip forruma tekrar girdiğinizde hemen altta beyaz bir uyarı ile kısayolu eklemek isteyip istemeyeceğinizi soracaktır.

Kısayol ekledim zaten, ben cevap, alıntı, yeni konu vb şeylerde bildirimi kastetmiştim.

1 Beğeni

Ben de telefondan açtığımızda, paylaşılan fotoları iki parmağımizla büyütebilsek diye geçiriyorum içimden. Kitap fotoları bazen uzak ya da çok küçük oluyor isimlerini okumak için kaydedip büyütüyorum. Bilmem saçma ya da gereksiz bir arzu mu.

2 Beğeni

Anladim ben kısayolu soruyorsunuz sandım. :slight_smile:

Ayarlara girip oradan bildirimlere tıklarsan şöyle bir yer var. Oradan izin vermelisin.

Canlı Bildirimler

Erişim İzni Reddedildi Bildirimler için izinleri reddettin. Bildirimlere, tarayıcı ayarlarından izin verebilirsin.

Not: Bu ayarı kullandığın her tarayıcıda değiştirmelisin.

2 Beğeni

Benim bildirimler de kapalıydı dediğinizi yaptım umarım olmuştur. Test amaçlı mesajıma cevap verme imkanınız var mı acaba? :smiley:

2 Beğeni

Test amaçlı mesajınıza cevap veriliyor. Mesaj:

Sesim geliyor mu? Tamam! Olmadıysa olmamıştır. Tamam! :sweat_smile:

2 Beğeni

Maalesef olmamış. :smiley:

Buna dikkat ettiniz mi? Tarayıcı ayarlarından da yapın. Olmazsa forumdan çıkın gidin artık diyormuşum.:rofl: Olmazsa forumdan çıkış yapın. Telefonunuzdaki uzantıyı silin. Bir tarayıcı üstünden yeniden girin ayarlarınız açıkken. Bir daha deneyelim. :slight_smile:

3 Beğeni

Maşallah herkes kendi uygulamasını yapmış gibi oldu.:grinning: gerek yok artık mobil uygulamaya.

1 Beğeni