İstekleriniz

Dediklerinizi yaptım. Tekrar denememiz mümkün mü?

Tekrar deneniyor. Sesim geliyor mu efendim?

1 Beğeni

Evet geliyor Hiçliğin bekçisi. Bu sefer sesiniz çok net geliyor. :smiley: Teşekkür ederim.

2 Beğeni

Sesim değildir o, sesim olsa neyse… Olmasına sevindim. İyi çınlamalarla kullanınız.

Düzenleme: @SJack Hiçliğin Bekçisi olarak mı görünüyor? Cool… :rofl: Bugün de kendimi övdüm gidiyorum.

3 Beğeni

Yok yahu. :smiley: İşte böyle görünüyor.

1 Beğeni

Övememişim… Neyse, güzel olmuş. :blush: Bu vesileyle isteyenler aynı yöntemi deneyebilirler. :slight_smile:

2 Beğeni

Ayrıca dilerseniz aynı Bildirim izinlerini masaüstü tarayıcınızda da verebiliyorsunuz :slight_smile: (Tarayıcı fark etmeksizin.)

1 Beğeni

Yalnız başka bir sıkıntı çıktı ortaya. Forum artık çok yavaşladı bende. Bu mesajı yazmam normalde çok kısa sürerdi ama yazmamla yazının görünmesi arasında bir gecikme var. Yani ben klavyeden bir kelime yazinca klavye 2 saniye sonra benim tıkladığım tuşları gösteriyor. Görseldeki gibi.

Görseli göremiyorum. Tam yüklenememiş sanırım. @magicalbronze

@SJack Bunu bir de ben deneyeyim. :thinking:

Sadece mesaj yazma değil konu içinde aşağı yukarı gitmede de gecikme ve donma var.

1 Beğeni

Telefonu kapatıp açmanızı rica etsem?

Yaptım ama yine aynıydı. Fakat şimdilik bu sorun düzeldi kendiliğinden. Umarım anlık bir sıkıntıdır.

1 Beğeni

Ben de denedim ama donma gibi bir sorun yaşamadım. Belki anlık bir sorundur.

Anlık olabilir @SJack, şu an ben de hem masaüstü hem de mobilden denedim. Hız ve takılma konusunda herhangi bir sorun yaşanmadı.

1 Beğeni

Daha önce bildirim iznini vermişim ama bildirim gelmiyordu. Ayarları temizleyip tekrar verdim, umarım bu sefer olur.

1 Beğeni

Yazılan yorumu silme özelliği kaldırılsa ne güzel olur. Böylece söyleyeceklerimizi yazmadan bir kere değil üç kere düşünür, en kötü silerim mantığıyla hareket etmezdik.

4 Beğeni

Destekliyorum bu dileği ve desteklenmesini diliyorum.

1 Beğeni

Ana sitenin üst çubuğundaki FORUM öğesi gitmiş galiba. Foruma ulaşmak zor oluyor.

3 Beğeni

Anasayfanın solundan,en sağa alınması bence güzel bir değişiklikti ama komple kaldırılması umarım bir hatadır.

2 Beğeni

Sayın Kayıp Rıhtım. Foruma girebilmek için hala önce ana site üzerindeki her hangi bir konuya giriyorum ardından o konunun altına inip oradaki ‘‘foruma gel yorum yap’’ bağlantısına tıklayıp içeri giriyorum. Ardından sol üstteki logoya tıklayıp forum ana sayfasına giriyorum ve bu çok yorucu oluyor. Bak bu aksiyon orkların dikkatini çekecek yakında ve gizli forumumuzu fark edecekler. Forumumuzun gizliliği tehlike altında. Sauron’ un gözleri üzerimizde, etrafta Nazguller dolaşıyor. :smiley: :smiley:

4 Beğeni