İthaki Yayınları Soru Hattı

(Rocket quuen) #1583

Moder klasikler serisi ciktimi ? yoksa ben bir hafta boyunca foruma girmediğim için birsey mi kaçırdım ?

(Ali Uçar) #1584

(Rocket quuen) #1585

@fortknoxt ne oldu !! hasta filan misin ? Neden Moder klasikler basligi acmadin ? Kesin hastasin.Ciddi birsey mi doğruyu şöyle ahhh !!! başımıza buda mi gelecekti … :slight_smile:

(Hüseyin gök) #1586

Sandman bebek evi ve watchmen nerde kaldı yaw. Dayanamıyorum artık. Eger baskılar hazırsa ilknokta da ön siparişe açın lütfen ithaki yayınları

(m) #1587

https://forum.kayiprihtim.com/t/ithaki-yayinlari-modern-serisi-yeni-seri/

(Serhat) #1588

Hemen açtık sen uğramaz oldun buralara. :joy::joy::joy: Hele ben böyle bir konuyu kaçırırmıyım.
@mtears arkadaşımız yukarıda paylaştı. Bende bırakayım buraya.

İthaki Yayınları Modern Serisi (Yeni Seri)

(Ahyed) #1589

Bu kitabı sizin İthaki Modern dizinizden beklerdim ama maalesef “film kapağıyla” birlikte başka bir yayınevi basmış.

(Koray Atmaca) #1590

Dune ana seri dışındaki kitapları İthaki Modern serisinde görebilir miyiz ?

(Ahyed) #1591

Kesinlikle basmayacağız demişlerdi.

(ysolda) #1592

Neyseki Anayurt’u okudum :grin:
:grin:

(Emre Aygün) #1593

Yanlış hatırlamıyorsam, hepsi için planlarımız var. Ama ne olur, ne zaman olur, hiç bilemedim.

Kayıp Tarihçeler’in hakları da bizde. Raistlin Tarihçeleri’ndne sonra sıra onlara gelecek. Öte yandna Raistlin Tarihçeleri kasım fuarına yetişmez gibi görünüyor şimdilik.

Bilmem.

Muhtemelen modern içerisinde olur.

Hazır olduğunda zaten doğrudan satışa çıkar. Tekrar baskılarda ön siparişin ne anlamı var ki? Bu kitaplar baskısı üç günde tükenen kitaplar değil. Aylar sürüyor bir baskının tükenmesi. Aylar dediğim de seneye yakın bu arada.

Bir dönem seri için istemiş olabiliriz ama çoktan satılmıştı.

Ya, tabii ki hayır. Bilimkurgu Klasikleri’ne koymadığımız kitapları neden İthaki Modern’e koyalım?

Zaman Çarkı için de, canınızı çok sıkmayın arkadaşlar. Ufak ufak beyin fırtınası yapmaya başladık kapaklar için. Tüm seçenekleri gözden geçiriyoruz. Eskilerinden çok daha güzel olacaklar. Öte yandan yeni sisteme geçtiğimizde ciltli olmayacaklar %99 ihtimalle. Şimdiden söyleyeyim bunu. Yeni sisteme geçtiğimizde, hemen bitirmeyi düşünmüyoruz ciltli baskıları ama yavaş yavaş baskılarını tüketip baskıyı durduracağız. Bunu şimdiden açık açık söylüyorum. Lütfen kitapları tamamlamak istiyorsanız ona göre tamamlayın. Ciltlileri toplamaya başlamış arkadaşların serileri tamamlaması için uzunca bir süre piyasada tutmaya çalışacağız ciltlileri ama bir yerde duracak baskıları.

Bu dediğim 1-2 sene sonrasının planları tabii ki. Ama not olarak düşeyim buraya.

(Arfrlecow) #1594

Zaman çarkının fuara kadar yetişme imkanı var mıdır? Ve o ciltli baskıların bitirilmesi durumu için, baskısı bulunan kitapları hemen almak gibi bir şey yapmamız gerekir mi? İleriye dönük stok manasında yani.

(✌🏼) #1595

Zaman çarkı ciltli olarak en az 1 baskı daha görecek, bunu kesin olarak söyleyebiliyor musunuz yoksa basılmama ihtimali de var mı?

6’dan 14. cilte kadar alacağım, 6. ciltin çıkmasını bekliyorum ama 6. cilt çıktığında diğer ciltlerinin baskısının durma ihtimali varsa mevcut olanları almak isterim.

(Mustafa Yıldız) #1596

En azından 1-2 ciltli baskı yapmalısınız yeni kapaklar ile bence zaman çarkına. Bunu hak ediyor seri.

(Emre Aygün) #1597

Arkadaşlar biraz sakin. Daha 2 sene ciltli baskısı olur. Hemen galeyana gelmeyin. Bir de mesajımı tekrar okuyun. Buradan aksini duyana kadar ciltli baskılar olacak.

Yahu yıllardır ciltli baskısı var zaten. Ve bir kitap değil, iki kitap değil, on beş tane kitabın ciltlisini sıfırdan basmaya gerek yok. Alacak olanlar zaten ciltli olarak aldılar, şimdi bile ciltli baskıları senede bir kere ancak bitityor, o da bitiyorsa. Haliyle doymuş bir kitle var.

(Umut K.) #1598

Arkadaşlar, zaman çarkı da zaman çarkı, zaman çarkı da zaman çarkı. Neymiş bu kitap böyle! Herhalde kutsal kitap falan.
Ayrıca herkesin ayrı ayrı sormasına gerek yok. 10 kişi fazla sorunca “Ooo, çok fazla kişi istiyor, o yüzden bu kitabı hemen basalım.” demeyecekler. Çünkü bildiğim kadarıyla İthaki bir merdiven altı işletme değil. Bu yüzden de bütün her şey bir plan çerçevesinde yapılıyordur. Yani basacakları zaman -diğer kitaplarda olduğu gibi buradan yine bizimle paylaşırlar.
Konuyu daha rahat takip edebilmemiz ve basılacak yeni kitaplar hakkında daha iyi bilgi alabilmemiz için umarım yardımcı olursunuz.

İlknokta da full set olarak çıktığında bir çılgınlık yapıp 2 set almıştım :smiley:

Maaşın 1/3 ü gitmişti :joy:

(Arfrlecow) #1600

Dediklerinizde muhakkak haklısınızdır, fakat inanıyorum ki burada sorup soruşturan gibi birçok okumayan insanda mevcut. Sayılarını bilemem elbette ve size sayısını bilmediğim bir kitle için ‘Hepsini tekrardan ciltli çıkartın’ da diyemem. Kafalar karışık, kalpler 6. kitabı bekliyor :smiley:

(Hüseyin gök) #1601

images%20(3) :joy::joy::joy::joy: ayıptır sorması okadar kitabı nereye koydun, ben daha tek seti zor zapt ediyorum kitaplıkta

Biri çalışma masamda duruyor. Gördükçe daha iyi çalışıyorum nedense :slight_smile:

Diğeri benim değil ablam istemişti teslim ettim kendisine :wink: