İthaki Yayınları Soru Hattı

Güz Alacakaranlığı Ejderhaları dışında hepsinin yeni baskısı garanti. Güz Alaca için de teyit bekliyoruz.

Biraz araştırdığınızda Hohlbein’ı artık Epsilon’un bastığını görebilirsiniz. Biz en son 15 sene önce basmışız.

Aşağıda görüldüğü gibi üç ayda bir soruluyor. Üç kere olumsuz cevap vermişim.

Avalon’un Sisleri’ni basmayı kesinlikle düşünmüyoruz.

Yahu başlıkta kaç kere dedim. Kapaklar değişse bile ciltli baskılar devam edecek. İkisi aynı anda var olabiliyor bunların. Biri birini yok etmek için gelmiyor. Kardeş kardeş hayatlarına devam edebilirler.

Eski kitapların baskıları bittikçe kapaklar yenilenecek Yaşlı Adamın Savaşı serisi de.

10 Beğeni

Ya hocam nerden bilelim. Kaç bintane mesaj var. Arayıp bulma olayı telefonda oluyormu bilmiyodum. Haklısınız tabi. Neyse kitapları basında istediğiniz kadar bana kızabilirsiniz.

Ben alalı çok oluyor ama nereye gitsem görüyorum ben bu kitabı ya. Baskısı olmadığına emin misiniz? Yeni de olabilir gerçi

3 Beğeni

O %25 damgası çıkıyormu üstünden kitabın?

1 Beğeni

D&R mı burası acaba ?

3.baskıya girmiş yani baskısı var artık sahafların elinde patlar inşallah :joy::joy:

1 Beğeni

Hala bir ümit bekliyorsun değil mi? ne acı ki bende ama çıkmayacak, hatta baskısı tükenen kitaplarının dahi yeniden basılacağını zannetmiyorum. Yazar serinin 6. kitabını “The Scent of Death” adıyla duyurdu, ama biz ne 5. kitabı ne de 2019 da çıkarmayı planladığı 6. kitabı okuyamayacağız. Adli Antropolog Dr. David Hunter’ın hikayesi de böylece bizim için yarım kalmış olacak.

1 Beğeni

Çok kolay kalkan bir etiket.

Tabi çıkıyor. Kibarca yavaşça çekerseniz yırtılmadan sökülür.

D&R evet

Genelde sadece en üstteki kitapta etiket oluyor. Alttan alırsan etiket olmayacaktır.

Hepsinde var ya. O bazen oluyor.

Baskı tarihi olarak Kasım 2018 yazıyordu.

Yayinevinizden cikan Dorian Gray in portresi sansürsüz metin mi acaba?

Everest yayınlarındaki ciltli sansürsüz basım var. Bende ithaki olanından var ama baskı ince kapak olunca hemen yıpranma oldu.

1 Beğeni

https://kidega.com/kitap/dorian-gray-in-portresi-266711/detay

Dex beni şaşırtıyor bazen, kitabı okumadım ama kurcaladım orasını burasını. Kaliteliydi bayağı ve ciltli

1 Beğeni

Teşekkürler cevap için. Sağlam bir yazarı kaybettik demekki.

İthaki’den mitoloji serisi görür müyüz?

3 Beğeni

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

Yeni çıkan kitap varmı ? 2 haftadır foruma girmedim ,Şimdiden tsk.

1 Beğeni

Watchmen, sandman bebek, üç cisim problemi yeni baskı ve ikinci kitabı,bir kaç doktor who kitabı :slight_smile:

1 Beğeni