İthaki Yayınları Soru Hattı

(Selin gökçen) #2209

Biz burda aylardır bekliyoruz (6 ay) bekleniyo merak etme

(Ufuk) #2210

Yanlış kişiye oldu pardon. Forum içinden almaya karar vermişsin anladığım :slight_smile: @dnsn

ewet bulamayınca ikinci el bakmaya karar verdim…:grin:
dünyanın gözünü ikinci el bile bulamadım

Dünyanın Gözü burada var, ben de dün sipariş ettim bugün paketlendi. Halen stokta görünüyor ;

Şu an 3 tane kitapta sıkıntı var görünüyor, yanlış hatırlıyor olabilirim ama 6-10-11 galiba eksik olanlar. 6. kitaba gelene kadar da eksikler basılır diye umut ediyorum.

(onurcan) #2213

sende ekibe hoş geldin :slight_smile:

teşekkürlerr :star_struck:

(Burak Kuşcu) #2215

0-yeni bahar baskı sorunu var :slight_smile:

İyi günler
Bitmeyen Barış-Joe Haldeman
Darwinya-Robert Charles Wilson
Ada-Aldous Huxley
Güz Alacakaranlığı Ejderhaları- Weis and Hickman
Bu kitapların tekrar basımlarının olup olmayacağı belli mi acaba şimdiden teşekkür ederim.

Dün düzce D&R’ da görmüştüm. Telefonla ulaşırsanız belki yardımcı olurlar, bilemiyorum.

(Hakan) #2218

Cilt 0 zaten ilk okunmaması gereken bir kitap zannımca orjinal seride 10. Ciltten sonra yayınlandı diye hatırlıyorum The New Spring

Bende araştırdığım kadarıyla aynı bilgiyi edindiğimden doğrudan 1. kitabı sipariş ettim. Şu an sadece 6 ve 10. ciltler bulunmuyor gibi. Ayda 1 Zaman Çarkı şeklinde ilerlersem umarım gelecek yaza kadar ithaki yeni bir baskı yapar bu ciltler için.

Tabi bir yandan da acaba olanların hepsini taksitli olarak şimdi mi alsam diye bir düşünce var aklımda. Kağıt zammı, vergi, yeni yıl zammı derken alıştığımız 40-50 liralar 70-80 olur mu diye korkuyorum. Başladık seriye, illa ki alacağız zaten. 12 taksit yapan bir site önerisi varsa alabilirim. Bu ay zaten 300-400’ü geçtik kitaplar için, abartmaya gerek yok :slight_smile:

Daha önceden İthaki Yayınları olarak Wolfgang Hohlbein’in “Enwor 1: Gezgin Orman” ve “Enwor 2: Yanan Şehir” adlı kitaplarını yayımlamıştınız.

Wolfgang Hohlbein’in yapıtlarını yayımlamayı düşünüyor musunuz?

(Hakan) #2221

Hayırlı uğurlu olsun herkese

(Emre ) #2222

Yav daha iki bilinmeyenli denklem çözemezsiniz gelmişsiniz burda Üç Cisim Problemi ayakları yapıyorsunuz ya XD

(M. Ihsan Tatari) #2223

KILL-IT-WITH-FIRE-FUNNY-FORUM-PICS

(✌🏼) #2224

En son Şubat ayında sorulmuş belki düşünceniz değişmiştir diye soruyorum.

Avalon’un Sisleri’ni 2019 yılı programı dahilinde basmayı düşünüyor musunuz veya bununla ilgili bir konuşma yaptınız mı?

((Eski Nick İBow) Emre) #2225

24 Mayıs

10 Temmuz

Büyük ihtimalle basılmaz.

(Alper) #2226

Malerman’ın Kafes kitabının hikayesini çok sevmiştim. Diğer Malerman kitaplarını sevememenin nedeni herhalde kafes kitabını çok beğenmem nedeniyle oldu.
Kafes’in yeni baskısında yayınlanmamış yeni bir öykü varmış. Öyle gözüküyor ki yayınlanmamış öykü nedeniyle Kitabını yeniden satın alacağım.

Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler tekrar basılmış, az önce ithakinin instagramdaki son postunda gördüm. İlk noktada da şu anda görünüyor.

Bekleyenlere geçmiş olsun diyorum =D