İthaki Yayınları Soru Hattı

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri yeni baskı mı yapacak?

1 Beğeni

Ejderha mızrağı ve unutulmuş diyarlarla ilgili de haber gelse ne güzel olacaktı bee

1 Beğeni

Yeni yıl dileklerinde bulunmuş

1 Beğeni

Tabiki hayır :slight_smile:

2 Beğeni

Çok güzel şeyler yazmışsın sonunu okumadım :grin:

1 Beğeni

Abi kapağı da sen tasarladın, değil mi? Çünkü en son öyle konuşmuştuk.

Emre Bey, 2019’da tuhaflı muhaflı tek kitaplar geliyor ama, değil mi? Bu defa geliyor :star_struck: (mu?)

3 Beğeni

Kızıl gökler altında kızıl denizler kitabı sitelerde satışa sunuldu ilk nokta’da da satışa sunuldu ama daha sonra tükendi yazıldı… Kitabın baskısında bir sorun mu oldu yada yıl sonu diye satışında bir erteleme oldu?

Bana göre bu hafta ve 2019 ilk haftasına kadar alışveriş yapmayın bütün yayınevleride tedarik sorunu yaşarsınız.

1 Beğeni

Ben satın aldım dün geldi kargosu kızıl gökler altında kızıl denizlerin

Alalı bir hafta oldu kanka :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben d&r’den 1 hafta önce sipariş ettim hâlâ ses seda yok

Ben şanslılardanım galiba ilknoktada Hırsızlar Cumhuriyeti de tükenmiş alacak varsa kitapçılardan falan alsın 1 aya hiçbir yerde kalmayabilir

1 Beğeni

Kapak için Hamdi Bey’i taciz ettim, öylesi daha zevkli oluyor. :joy::joy:

8 Beğeni

@irbis Emre bey merhaba, zaman çarkı basıldıktan sonra 15 kitabın da yeniden set halinde satılması hakkında bir bilginiz var mı?

1 Beğeni

Satılır büyük ihtimalle ama geçenlerde 10 tükendi diyorlardı sanırım emin de olamadım bak :joy::joy:

@irbis 2019 yılında vakıf serisi tamamlanır mı? Yoksa 2020’ye sarkma ihtimali var mı? Yanılmıyorsam daha önceki cevaplardan hatırladığım kadarıyla Asimov Kitaplığı basım sırası İmparatorluk 2-3 ve Vakıf 4-5-6 diye ilerleyecekti.

3 Beğeni

Daha Robot serisi ve Complete Robot gibi kitaplar da var. Onları ne zaman göreceğiz acaba? Gods Themselves, ve Karadul Serisi. Yazarken bile heyecanlandım.

3 Beğeni

Margaret Weis&Tracy Hickman’ ın Ejdergemileri serisi 4. kitabını yayınlamayacak mısınız? 5 yıldır bekliyorum
Birde R.A. Salvatore’ nin Kışgörmez destanının devamını yayınlayacak mısınız?

1 Beğeni

Seri basılmayacak, başlıkta daha önce de cevaplanmış. Yukarıdaki arama bağlantısına tıklayıp bu konuda arama kutucuğunu işaretleyerek aratabilirsiniz.

1 Beğeni

Malesef çok tutulmayan ve final kitabi acele yazilan bir seri oldugu icin cevirmiyceklermis son kitabi.