İthaki Yayınları Soru Hattı

(Emre Aygün) #2357

Blood Meridian Begüm Kovulmaz tarafından, Child of God Sıla Okur tarafından çevriliyor.

(Anıl Teryaki) #2358

@irbis Rüzgarın Adı ve Hırsızlar Cumhuriyeti kitaplarında baskı sıkıntısı mı var acaba? 15 gündür D&R kitapları temin edemedi. 10 gündür falan da Tükendi olarak görünüyor.

(∆) #2359

Rüzgarın adı 10. yıl ciltli baskısı çıksa keşke :slight_smile:

(Hüseyin gök) #2360

Bu zamanda çıksa ve 100tlden fazla olsa fiyatı alırmıydın? Bence kriz tam anlamıyla geçene kadar ciltsiz ve ucuza kitap çıkarsınlar yeterli.

(∆) #2361

Şahsen ben bunlar daha iyi günlerimiz diye düşündüğüm için bir an önce çıksın istiyorum, dolar 5,4 şu an ve ben 6,5 - 7 olacak diye bekliyorum önümüzdeki aylarda :slight_smile:

(not: yatırım tavsiyesi değildir.)

Ben sipariş vereli 3 hafta olacak hâlâ "sipariş hazırlanıyor diyor " d&r’den sipariş etmiştim bende
Geçen hafta bkm kitaptan hırsızlar cumhuriyetini tekrar sipariş ettim 3 gün içinde kargoya verdiler yarım elimde olur nasipse

Bence bütçeniz müstae bkm kitapdan sipariş eden derim

(Ayberk Şentürk) #2363

Uzun Dünya’nın baskısı yenilenecek mi? Ve devam kitapları yayınlayacak mısınız?

Clive Barker’ın Dokudünya dışındaki kitaplarını basacak mısınız ? Eğer basacaksınız tahmini olarak ne zaman raflarda görürürüz ?

(Cemalettin Sipahioğlu) #2365

Efendim, kendisi önceden müjdeyi vermişti:

Yani bir aksilik çıkmazsa, iki önemli Barker kitabı daha bizlerle olacak :slight_smile: Kesin bir tarih belirtilmemişti. Ama zaten bu baskı konusunda yayıncının bile öngöremediği şeyler olabiliyor :man_shrugging:

Bu arada, Dokudünya’yı almamışlara bir hatırlatma: Kitap İlknokta’da %50 indirimle okurlarını bekliyor.

(Emre Aygün) #2366

Hırsızlar Cumhuriyeti’nin bitti sanırım. Rüzgarın Adı’ndan haberim yok.

Geçen sene yapmak istiyorduk. Kriz patlak verince vazgeçtik. Bilmiyorum yapılır mı, ne zaman yapılır.

Yenilenecek. İkinci kitap şu an redaksiyonda. 3. kitap çeviride.

Imajica ve The Hellbound Heart’ı basacağız. İkisi de bu sene çıkacak diye planlıyoruz. Daha önce basılmış kitaplar için bir şey diyemem.

(Emre Aygün) #2368

Bir de böyle bir şey yaptık 13. kitap için. :slight_smile:

İllustrasyon Dokudünya’yı çizen Ebrahel Lurci’den.

Kızıl gökler altında kızıl denizler son 15 sayfası boş. Geri iade ettim. Iki hafta oldu yenisini henüz göndermediler. Hırsızlar cumhuriyetini farklı bir siteden aldim onda sorun yoktu.

(Hüseyin gök) #2370

Kapak dehşet olmuş. :slight_smile:

Ya gerçekten tebrik ediyorum.Nerede insanın ilgisini çeken bir kitap varsa siz basıyorsunuz.Hem Bilimkurgu Klasikleri hem Modern hem de Karanlık Kitaplık serileri’nde efsane kitaplar çıkıyor.Umarım yeni çıkaracağınız seri de en az bunlar kadar kaliteli olur.Eğer Gravity’s Rainbow gibi kitaplar da çıkarsa Türkçe yayıncılıkta seviye atlanmış olur.

(Arda) #2372

Üç cisim problemi ve devam kitabı geldi. Uzun dünya’nın devam kitabı redaksiyonda, üçüncü kitap çeviride haberi geliyor. Geç ama iyi şeyler oluyor ya.

(Beren) #2373

Vovv kapak şahane, bayıldım.

(Umut Özak) #2374

İthaki neler yapıyosun sen ya para dayanmıyor :joy: :heart_eyes: Emre abi yukarıda sordum ama arada kaynamış, önceden soruldu biliyorum ama net bir şey söylenmemiş. Zaman Çarkı’nın yeni kapaklarla basımlarını en azından ilk hangisi yeni kapakla çıkacaksa bu sene içinde gelme ihtimali var mı?

(Hakan) #2375

Bir iki sene geçmesi gerekli demişti diye hatırlıyorum

Tamam hırsızlar cumhuriyeti 1 ay kalmaz karaborsada 100 lirayı görür 3 aya kadar da 200 ü görüe :joy::joy: