İthaki Yayınları Soru Hattı

Birisi bana şu iki Hobbit kitabının farkını açıklayabilir mi lütfen. Birini alacağım da, hangisini bilemedim…

1 Beğeni

Kapakları farklı, başka bir fark bulunmuyor…

1 Beğeni

Bir kaç cm boyut farkı var bu nedenle sayfa farkı da var ve kapak farkı dışında bir farkları yok

Ekleme: siyah kapak olan da 3-4 sayfa bazı çizimler var…

2 Beğeni

Bütün seri siyah kapaga dönecekmiş bence siyah al. Bana göre klasik beyaz kapak daha iyi ama ithaki’dir ne yapsa yeridir diyip geçiyor alıyoruz.

1 Beğeni

Bütün seri derken? YE de mi?

1 Beğeni

Hobbit’ini seç maceraya başla. :grin: Boyut farkı var sadce.

13 Beğeni

images%20(4)

Yan kitapları’da demek istedim. Bi siyah Bi beyaz aynı zamanda çıkarmazlar galiba.

3 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi İthaki’den çıkmıyor.

Çok soru sordum biliyorum ama :slight_smile:
Siyah olan burda daha büyük görünmesine rağmen, Kitapyurdu’nda 13.5x19.5 yazıyor. Beyaz ise 13.5x21 yazıyor.

1 Beğeni

Boyutların çoğu yanlış sitelerde. Pek bakma onlara derim.

1 Beğeni

O zaman siyahı sipariş veriyorum :slight_smile:
Teşekkür ederim

1 Beğeni

@irbis Bey,iyi günler diliyorum.2 güzide sorum olacak size,

1. Yokyer’in bu basımının türkçe olarak yapılma şansı var mı yakın vadede? Baskı oldukça hoşuma gitti.
  2. Bayan Peregrine serisinin yeni kitabı A Map Of Days ne durumda?
    Şimdiden teşekkür ediyorum :slight_smile:
2 Beğeni

Birde eklemeyi unutmuşum Mezarlık Kitabı Cilt 2 ne zaman gelecek acaba? :smile:

1. sorunuza cevap olarak çeviri bitmek üzere, bi süre daha bekleriz muhtemelen.
1 Beğeni

Çevirmenden mesaj var. Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları 4. kitabını soranlara

Günler Haftası kitabının çevirisi bitiyor. Tabi yayına hazırlanması biraz zaman alabilir. Onun için sürekli ne zaman çıkacak diye sormamak lazım bence. :wink:

1-2 ay sonra çıkar diye düşünüyorum.

10 Beğeni

Teşekkür ederim bilgi için.Normalde bu kadar yazmam ama A Map Of Days gerçekten merak ettiğim bir kitap aylardır bekliyorum elimden geldiğince ayda 1 kez mesaj atarak sıkboğaz etmemeye çalışıyoruz :grin:

3 Beğeni

Aslında ayda bir kez de olsa sorarak sık boğaz ediyorsunuz. Emre bey yeri gelirse bilgilendirme geçiyor zaten

Merhabalar. Grady Hendrix’in We Sold Our Souls kitabını çevirecek misiniz?

1 Beğeni

İthaki, dikkat…Hobbit geldi. Geldi ama hiç hoş gelmedi. Kitabın son 10 sayfası üst kısımdan birbirine yapışık vaziyette ve önceki sayfalara nazaran sayfa boyu kısa olarak geldi. Ne demek istediğimi görsellere bakınca anlayacaksınız. Bütün baskılar mı böyle, yoksa bana mı denk geldi.

2 Beğeni

Değişim isteyebilirsin matbaada hata olmuştur.

1 Beğeni