İthaki Yayınları Soru Hattı

Hangi kitap bu? Bende de var bir tane böyle ama uğraşmak istemediğimden ve sinirlerimin yıpranmasından bıktığım için öylece koydum rafa. Oldu epey. Düşünmek istemediğim için çabucak gözümün önünden kaldırmıştım.

Düzenleme: Yahu kocaman Hobbit diye yazmışsınız… Çok yoruldum galiba göremememişim. Bendeki BK Klasiklerindendi.

2 Beğeni

Bende de Vakıf serisinin ilk kitabı böyleydi, oluyor arada maalesef :frowning:

1 Beğeni

Sanırım öyle yapacağım

2 Beğeni

Witcher (kutulu) serisini istedim, kutuda ve bir kitabın köşesinde ezilme var. Hobbit’in hali bu… sadece Yüzüklerin Efendisi serisinde sorun yok. Sürekli D&R’dan sipariş veririm, ilk defa bu sorunları yaşadım.

1 Beğeni

Son dönemde çok fazla kişi sorun yaşıyor, benim nacizâne tavsiyem toplu alımlarda 15-20 lira fazla ödeyip daha sorunsuz sitelerden alışveriş yapmak yönünde, tıpkı benim gibi. Kitapyurdu, BKM, Babil gibi… :grinning:

2 Beğeni

D&R değişim istersem yapar mı? Yapmazsa geri gönderirim ve bir dahaki siparişte dediğiniz gibi yaparım

1 Beğeni

Kitapyurdu’dan Game Of Thrones serisini ve Vakıf kitabını almıştım. Sorun yoktu. Bu dediğiniz sitelerde sorun yaşanmıyor mu genel olarak?

1 Beğeni

Hayır, yaşanmıyor. Ben de pek yaşamadım zaten. :grinning:

1 Beğeni

Evet, değiştirirler. Matbaa hatası sonuçta. :grinning:

1 Beğeni

Hobitteki sorun her satıcıda olabilir her kitabı incelemiyorlar çünkü. Bana İdefix’den böyle kitaplar gelmişti geri gönderdim onlar da yenisini gönderdiler. D&R de değiştirir, değiştirmek zorunda ayrıca.

1 Beğeni

bahsedildi mi hatırlamıyorum ama Joe Haldeman’ın bitmeyen savaş kitabının devam kitapları basılacak mıdır?

Peki. Teşekkür ederim

1 Beğeni

İlk kitap kadar çarpıcı olmadığından devamını basmayı çok düşünmediklerini söylemişlerdi. Daha doğrusu Bk klasiklerinde yeri olmadığını.

Üç Cisim Problemi D&R da bulunmuyor? Bir sorun mu var acaba, ne zaman dağıtım yapılacak bir bilginiz var mı?

Sitede var galiba siz magaza için sordunuz.

Evet, fiziki mağazalarda kitap yok nedense

En son corum da vardı,ama belki tüm baskıları toplamislardir.

Anlamadım hocam neden toplansın kitap

Kapak baskısında bir sorun vardı.

1 Beğeni

Bu konu kesin mi peki? Yani Üç Cisim Problemi’nin toplatılacağı? Eğer öyle bir durum varsa, ben de yeni almıştım, geri göndereyim bari. Kapak sorunu düzeltilince tekrar sipariş veririm. Bilgisi olan yazarsa sevinirim

1 Beğeni