İthaki Yayınları Soru Hattı

Merhabalar. Çok uzun süreden beri “Enginlik Serisi’nin” devam kitabını bekliyorum.
Yazdı, sonbahardı derken biraz fazla uzamadı mı?
Gerçekten çıkacak mı? ve çıkacaksa ne zaman çıkacak?
Özledik arkadaşları.

1 Beğeni

En son okunabilir veyahut 11. Kitap Düş Hançerinden sonra okunabilir. Sonra da okusanız olur

3 Beğeni

Sorunuzun cevabı biraz yukarıda var diye hatırlıyorum. En fazla birkaç gün önce konuşulmuştu. Arama düğmesini kullanarak bulabilirsiniz.

3 Beğeni

Yukarıda Altın Pusula haberi verilmişti sanki. Yanlış anımsamıyorsam basılacaktı.

1 Beğeni

Aa özür dileeim Aslı Hanım, normalde okuduğum şeyi unutmam ama demekki aklımdan kaçmış benim de. Tekrar bilgi için sağolun

1 Beğeni

Merhaba. Önümüzdeki aylarda William Hooe Hodgson gelecek mi acaba? Sınırdaki Ev’in tadı damağımda. Ara ara aklıma geliyor. :slight_smile:

2 Beğeni

Hocam 15. Kitap olarak okunmasının daha iyi olacağını söylüyor bir çok kişi. Ayrıca en son çıkan kitapta o. Normal olay örgüsünden daha önceki zamanları anlatıyormuş. Bende bugün itibariyle bütün kitapları aldım ancak daha başlamadım seriye.

3 Beğeni

Şu cevabı çok beğendim. “prestijimsi”

Emre Bey sınıflandıramamış tam kitabı, haklı :smile:

4 Beğeni

İyi günler, Frederik Pohl’un Hiçi Destanı’nı basmayı düşünüyor musunuz? :nerd_face:

1 Beğeni

Yukarıdaki arama butonuna basıp “bu konuyu ara” kutucuğunu işaretleyip hiçi serisini aratırsanız başlık altına atılmış konu hakkındaki mesajları görürsünüz. Yakın zamanda bahsetmişlerdi sanırım. Umarım merakınızı giderir.

Hiçi Serisi basılacak

1 Beğeni

Hakkındaki yorumlar çok güzel. Basarsanız çok memnun oluruz. :krs:

5 Beğeni

Acaba Işıkyaratan kitabindan haritayı neden çikardiginizı öğrenebilirmiyim?

4 Beğeni

Uzay Tazısı’nın Yolculuğu’nu Bilimkurgu Klasikleri içinde görebilecek miyiz?

2 Beğeni

-----Çağlayan Yeni Dünyalarda Serisi’ni yeniden tam metinleriyle türkçeye kazandırmak sizce de güzel olmaz mı? Daha önce bir kitabını yayınlamıştınız 2002’de.
Uzay Tazısının Yolculuğu -----

Şöyle bir konuşma geçtiydi yukarıda. Ben pek ihtimal vermiyorum açıkçası. Bilimkurgu Klasikleri Serisi’ne uygun olduğunu da düşünmüyorum. Ayrıca basarlar belki umuduyla sormuştum ama Emre Bey’in günümüze kalmayan kitaplar tanımlaması üzücü olsa da doğru. nadirkitap.com’dan 10 -15TL civarına sıfırını bulabilirsiniz.

1 Beğeni

Sayın yayın evi yetkilisi bizimde isteklerimiz bitmiyor ama açıklamalı notlarıyla hobbit kitabı tekrar basılacak mı?

Merhaba, Tanrıların Tohumu’nun 2. baskısı ne zaman yapılacak?

İlknokta ve idefix’te stokta gözüküyor.

@ismail En son yazılan o değil zannediyorum 9. Kitaptan sonra Tor’un , Robert bize bir de yan kitap yaz be hacı demesiyle yazılıyor. Seriye çok az bir katkısı var çünkü olaylardaz az çok bahsediliyor. Doğrudan görmek güzel ama keşke başka bir şey mesela efsaneler çağına veya Trolloc savaşlarına ait bir yan hikaye daha güzel olurdu bence. Neyse sonuçta 15. Kitap olarak okunması her açıdan daha iyi. Özlem gidermek adına.

1 Beğeni

Umarım doğrular çünkü kitapçıda bulamadım. Cevabınız için teşekkürler. :slight_smile: