İthaki Yayınları Soru Hattı

Emre Bey merhaba,üstte bazı arkadaşlar yazmış lakin merak ettiğim şey sorulmamış,sormak istiyorum Günler Haritası hangi hafta çıkacak

1 Beğeni

Çizgi romanlardan ne haber Emre Bey

1 Beğeni

kaos lordu yeni basımı çıkmış. normalde alışveriş yaptığım yerlerde satış gözükmüyor. ilknoktayı da pek bilmiyorum nasıldır. çalıştığım kitapçının anlaşmalı olduğu firmalardan birinde 1 adet var sadece sepete eklesem de kapanana kadar bitme ihtimali var diğer firmada da işlem yavaş olduğundan gelişi çok uzun sürebiliyor.
ilknoktadan siparişi versem mi ne dersiniz?

3 Beğeni

İlknokta ithakiyle aynı çatı altında. İkisi de Penguen Kitap Kaset Basım Yayın Pazarlama Tic. Ltd. Şti. ne bağlı. Yeni çıkan kitaplar da ilk burada açılır ön siparişe. İlknoktadan aldığınız İthaki kitapları tertemiz gelir.

1 Beğeni

sağolun içimi rahatlattınız. ne zamandır bu kitabı bekliyordum. hepsi tamam bu eksikti hemen şiparişi veriyorum.

2 Beğeni

İlknokta Candır. :heart_eyes::heart_eyes:

4 Beğeni

@irbis • ithaki modern kitaplarının arasından çıkan ayraçın içinde yazarlar arasında Harold Bloom’u göremedim, acaba dizi içinde olmayacak mı?

1 Beğeni

ilk noktadan aldım.

3 Beğeni

Merhabalar, Zaman Çarkı serisinin Yeni Bahar kitabını tekrar basacak mısınız ? Basacaksanız tahmini olarak ne zaman raflarda görebiliriz ?

Hayır. Kullervo’nun Hikâyesi, Beren ve Luthien ile Gondolin’in Düşüşü orijinal kapaklarla çıkacaklar.

Sanmam.

Evet, devam ediyor.

Sandman 6 mart sonu nisan başı gibi. Nisan fuarı telaşı var şu sıralar. Haftaya grafiği üzerinde çalışmaya başlayacağız. Vaiz de ondan sonra.

Düşünmüyoruz.

Değil. Çevirmenden bekliyoruz.

Hala düşünmüyoruz. Sormaya devam etmenize gerek yok.

Nisanda.

Var. Ama yakın zamanda beklemeyin.

Umuyoruz ki.

Olacak sanırım.

Henüz bir tarih yok.

Ay sonunda kitapçılarda olacak.

Tabii ki olmayacak, Harold Bloom’un orada ne işi var. Halihazırda Edebiyar eleştirisi dizisinde çıkıyor. zaten.

Basacağız.

13 Beğeni

Yirmi karakter boyunca üzgün sürat atmak istedim.:sweat:

Wells’in Gelecek Günlerin Hikayesi kitabı BKK serisine girecek mi? Veya ayrı bir şekilde basılacak mı?

Wells’in Efendi Uyanıyor ve Açık Komplo: Dünya Devrimi Üzerine kitabı basılacak mı?
Açık komplo kurgu dışı.

4 Beğeni

Thomas Pynchon öksüz nerdesin ey İthaki.Bir tarih bir umut yok mu?

Merakla bekleniyordu buraya da ekleyelim. :slight_smile:

7 Beğeni

Yenibahar gelsin de tamamlayalım şu arkadaşları oh be :slight_smile:

3 Beğeni

Niran Elçi değil miydi o? Kendi soyadı da mı değişmiş yabancıyla evlenince?

3 Beğeni

Bilgim yok bu konuda.

Neyse bizi ilgilendirmez kendisi çok değerli bir çevirmen, var olsun. Catch 22’yi ondan okuduk. Diablo III’ü bile çevirdi kendisi.

2 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam şöyle: Asıl soyadı Bahçekapılı. Elçi ilk evliliğinde aldığı soyadı, çevirmenlikte öyle tanındığı için bu isimle devam ediyor, artık bir nevi müstear isim. İlk eşinden boşandığında Bahçekapılı geri döndü, daha sonra tekrar evlendiğinde kendi soyadının yanına alıyor diğer soyadını.

9 Beğeni

Tamamlayalım şu seriyi de uzun süre seri falan toplamayacam artık, okulda aç geziyorum resmen. :roll_eyes:

3 Beğeni