İthaki Yayınları Soru Hattı

Doğru yer burası değil ise affola. İthaki sitesinde yer alan Jules Verne kitaplığı sayfası boş :).

http://www.ithaki.com.tr/urun-kategori/edebiyat/bilimkurgu/jules-verne-kitapligi/

Bir de şu set stokta görünmüyor tekrar gelir mi?

https://www.ilknokta.com/jules-verne/jules-verne-seti-29-kitap-takim.htm

3 Beğeni

Bazı kitaplar tükendi ondan tekrar geleceğini sanmıyorum. Yeni baskılar yapılırken kapaklar vs değişecekmiş daha önce konuşulmuştu. Ama yakın zamanda gelmeyecek sanırım.

Ayrıca Jules Verne için belki görmemişsinizdir diye yazıyorum. Alfa basıyor kitaplarını oldukça hızlı bir şekilde onada bakabilirsiniz.

3 Beğeni

Aşağıdan konuyu takip edebilirsin. Hem en güncel haberleri hemde yeni kitap çıktığı zaman bilgi edinebilirsin.

5 Beğeni

Teşekkür ederim . Kime kaptırdığımızı bulacağız o zaman :slight_smile:

2 Beğeni

Yanlış yere yazmışım😁

3 Beğeni

Zaman çarkının 4. Kitabı tükenmek üzere hatta bir tek kitap joyda buldum.

1. Kitabın yeni baskısı olacak mı? Yoksa yeni kapaklarla birlikte mi tekrar baskıya girecek? @irbis bey
2 Beğeni

Gormenghast Serisi’nde 1. kitabın kapağıyla 2. ve 3. kitabın kapakları ve kullanılan font tamamen alakasız. 2. ve 3. kitapların kapaklarına uygun olarak 1. kitabı tekrar basacak mısınız? Yoksa tamamen yeni kapaklar mı planlıyorsunuz?

2 Beğeni

Elimdeki Drizzt serisinin 2. kitabı olan sürgün adlı kitapta matbaaya bağlı basım hataları var. Aslında tam olarak çok fazla boş basılmamış sayfa var.
Kitabı uzun süre önce almıştım ama okuma imkanım olmamıştı ( trafik kazası geçirdimde :man_facepalming: ) Yeni okumaya başladım ama en güzel yerinde basım hataları ile karşılaştım hayattaki şansım durumu oldu.
Hali ile kitapyurdu firması zaman geçmesinden dolayı bana yardımcı olmadı ama belki yayıncı firma olarak yardımcı olursunuz diye düşündüm. Burada paylaşmak istedim belki benzer sorunlar yaşayanlar varsa bilgi alışverişi yaparız.

3 Beğeni

Tam hatırlamıyorum ama matbaa kaynaklı hatalarda değişim sağlıyor İthaki. Emre Bey bilgilendirir zaten.

3 Beğeni

Matthew Lewis’in The Monk’unu da Karanlık Kitaplık’ta görür müyüz ?

Polidori için teşekkürler…

Emre bey, Silmarillion’un beyaz kapaklı olanını gördüm bugün. Umarım yeni çıkacak olan (siyah kapaklı) kitabın boyutları o kadar küçük olmaz. 13,5x21 iyidir bence.

Siyah kapaklarda ilk olarak Hobbit çıktı. Muhtemelen devamı da bu şekilde olacak

3 Beğeni

Peter F Hamilton basmayi dusunur musunuz ?

Evet, Hobbit’i almıştım. Umarım Silmarillion da bu boyutlarda olur. Esasen öyle olacağını da düşünüyorum.
Bir de bunların yanında Beren ve Luthien, Hurin’in Çocukarı ve Güç Yüzüklerine Dair ne güzel görünür…

1 Beğeni

Taze taze İtfaiyeci kitabını bitirmiş ve çok beğenmiş olarak soruyorum. Joe Hill’in yeni kitabı ne zaman gelir acaba?

Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim bir sitemim var. Kitapta o kadar çok eksik/fazla harf, eksik/fazla kelime var ki. Ayrıca yanlış yazılmış kelimeler de vardı üç beş tane. Bu durum okuma zevkimi baltaladı epey. Keşke biraz daha özenebilseniz redaksiyona. Çeviri güzeldi ama.

İyi çalışmalar.

3 Beğeni

İyi günler , @irbis bu sene Brent Weeks , Michael J. Sullivan gibi önemli yazarların serilerinin dilimize kazandırıldığını görüyoruz.Bu sene içerisinde (yaza doğru veya sonbahara da olur ) dilimizde görebileceğimiz yeni fantastik seriler var mı ?
Teşekkürler.

2 Beğeni

“Melniboné’nin Son İmparatorunun Tarihçeleri” serisi 6. kitapla birlikte tamamlanmış oldu. Diğer Elric ve Oona von Bek hikayeleri olan “The Moonbeam Roads” üçlemesini ya da başka Moorcock eserleri yayınlamayı düşünüyor musunuz?

4 Beğeni

silmarillion beyaz kapaklı hali olsa güzel olurdu. siyah kapak hiç güzel gelmiyor. hobbitin siyah hali kötü mesela.

5 Beğeni

Sonuç itabari ile beyaz kabalar da var. Sen onları alabilirsin :slight_smile:. Bu yaptığın yorum kişiden kişiye değişir sana güzel gelmeyen başkasına güzel geliyordur

2 Beğeni

silmarillionun beyaz kapaklı halinin baskısı yok maalesef, ayrıca beyazı sevende mutlaka vardır çoğunluk.

1 Beğeni