İthaki Yayınları Soru Hattı

(Seray) #3143

Bende de benzer bir hata olmuştu Göğün Ateşlerinde 9 sayfam eksikti, İthaki’ye mail attım, değişim ile ilgilenen arkadaşın mail adresini vermişlerdi. İthaki’ye mail atıp durumu bildirin bence

Takibini yapıyorum, durumunda değişiklik olduğunda buradan paylaşacağım. :slight_smile:

(Umut Özak) #3145

Hocam yayınevi iletişim bilgilerini bulup irtibata geçerseniz yardım ediyorlar, ellerinde varsa kitabı değiştirirler.

(Semih Akgül) #3146

Ursula L. Guin’in Hainli Döngüsü’nden bazı kitaplar basılmış durumda peki serinin diğer kitapları da basılacak mı?

(Recep Ertuğrul Peker) #3147

@darrow2111 ve @serotonin bilgilendirme için teşekkür ederim :blush: destanı bol günler.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3148

İlgilenenler için bırakalım buraya.

1. cilt yolda, Yeni bahar için bandrol alınmıştı. 13. cilt için bandrol bekliyoruz o zaman. :slight_smile:

(King of Erebor) #3150

Bence de beyaz kapaklar daha güzel… Arka kapaktaki çizimler mesela
Roverandom dışında Silmarillion ve Hobbit bende beyaz kapak. İyiki zamanında almışım diyorum

(Hüseyin gök) #3151

Beyaz siyah Farketmez Silmarillion ciltli ve kaliteli bir baskıyı hakediyor.Umarım ileride küçük boy olmamak şartı ile ciltli baskı görürüz.

(King of Erebor) #3152

Kesinlikle Silmarillion a ciltli bir baskı gerekiyor. Diğer kitaplar neyse de en azından Silmarillon a yapılmalı.

(Hiçliğin bekçisi…) #3153

Yalnız ben bu baskıyı hiç beğenmedim. Şömizin dışındaki o şeffaf kısım çok kötü :smiley: Daha güzeli var mıdır acaba diye baktım ve hiçbirini beğenmedim. :rofl: Sanırım ben İthaki’nin son bastığı ufak boy ciltli olanları çok seviyorum. Onlar gibi olursa hayır demezdim. Hacmi düşünülünce ufak boy olacağını sanmıyorum. Sadece albenisi çok hoş o kapakların.

(Hüseyin gök) #3154

Aynen şeffaf kağıt olayı bozmuş biraz bu tür bir kitap vardı Karanlık Sular ondaki sömiz yapısı çok rahatsız ediciydi.Yukarıdaki kitap da böyle ama ben örnek olsun diye paylaştım yoksa benim gönlümde bu var:)

(Hiçliğin bekçisi…) bu konuyu ayırdı #3155

A post was merged into an existing topic: Rıhtım Kamarası

(Demet ) #3156

Chinua Achebe‘den başka eserler de gelebilir mi Emre Bey? Planlarınızda var mı acaba? @irbis

Afrika Üçlemesi’nin diğer kitaplarının da basılacağını düşünüyorum.

(fatih çetin) #3158

@irbis Emre Bey, konuyu inceledim ama soracağım soruyu ve cevabını bulamadım. H.G. Wells’in Aydaki İlk İnsanlar kitabının hakları sizde mi? Sizdeyse bilimkurgu klasiklerine ekleme gibi bir planınız var mı?

(Hiçliğin bekçisi…) #3159

Bildiğim kadarıyla Laputa Kitap’tan çıkıyordu. Telif hakkı var mı yok mu bilmiyorum ama.

(MUSTAFA) #3160

Wells kitaplarını telifsiz diye biliyorum bende

(Hiçliğin bekçisi…) #3161

Ben de emin olamadım. 70 yıl mıydı yoksa 80 mi hatırlayamadım. :thinking:

(Aslı Dağlı) #3162

İş Bankası filan da HG Wells bastığına göre telifsiz olsa gerek.