İthaki Yayınları Soru Hattı

Evet 2018’miş :+1:t3:

1 Beğeni

@irbis merhaba,
Jules Verne kitaplığı hakkında bir sorum olacak. Önceki baskılarda illüstrasyonlar kullanılmamıştı acaba yeni yapmayı planladığınız baskılarda illüstrasyonları kullanacak mısınız? Bence çok değerli çizimler kullanırsanız benim için cazibesi artacaktır. Ayrıca artık bir ucundan yeni baskılara başlayın lütfen, devamı yavaş yavaş gelir :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Muhtemelen bu kullanılır.

1 Beğeni

@irbis 24. İzmir Kitap Fuarı’nda, fuar kalabalık, işleri yoğun. :slightly_smiling_face: Yine de tanışıp, sohbet edip, iyi bir indirim alabilirsiniz kendisinden :wink:

2 Beğeni

Fritz Leiber’den fantastik eserler görür müyüz?

1 Beğeni

Bu yazarın çevrilmesini ben de çok istiyorum.

1 Beğeni

Kuzgunun Gölgesi serisi tekrar basılacak mı? Basılacaksa yaklaşık bir tarih verebilir misiniz? Ve yeniden basılırsa redaksiyon yapılır mı?

2 Beğeni

Zamanında evet dediler

Redaksiyondan da geçmiş.

6 Beğeni

Emre Bey iyi geceler,Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Günler Haritası baskısında sorun mu çıktı acaba? Çoktan kargoya verilmiştir diye beklerken Kitapyurdu siparişimi iptal etmiş tekrar almak istediğimde ise satın alınamıyor maalesef :confused:

Aynı şey Kumsalda ve Gökteki Çakıl Taşı için de oldu İdefix’te.
Bu İthaki’den kaynaklı mı?

Bayan P. matbaa kaynaklı çıkışı ertelendi. 19 Nisan’da çıkacak.

3 Beğeni

Teşekkür ederim bilgilendirme için :blush:

1 Beğeni

İthaki kitaplarını tavsiyem İlknokta’dan yada düzgün bir siteden alın. Yazdığınız kitaplar aynı gün kargoya verildi benim. Pek bi fiyat farkı yok boşu boşuna o saçma siteyle uğraşmayın :slight_smile:

2 Beğeni

" Eyy İdefix sen kimsin ya"

:grinning: :grinning:

6 Beğeni

Aynen hep aklıma o ve öyle konuşmalar geliyor. Sitenin mantığıda giderek benzemeye başladı zaten :joy:

1 Beğeni

4 Beğeni

Geekyapar YouTube kanalına kitap gönderiyosunuz ve onlar da arada Alican beyle video çekiyorlar ya acaba uygun olduğunuzda siz de katılır mısınız bir videoya Emre bey? :slight_smile:

6 Beğeni

Jules Verne kitapları inşallah kısa zamanda gelir. Çünkü adamın her eseri klasiklerin klasiği. bir an önce okumak istiyorum. net bir tarih var mıdır acaba?

Bildiği kadarıyla kitaplar orijinal kapak neyse o şekilde. Yani yurtdışında neyse Türkiye için de aynısı geçerli. Yani bu yayınevinin elinde olan bir durum değil bence.

3 Beğeni
1 Beğeni