İthaki Yayınları Soru Hattı

Mart ayında verilen cevap (Mart 2018’miş)

O cevap aslında 2018 mart ayında verilmiş. Şu cevap daha güncel;

Evet 2018’miş :+1:t3:

@irbis merhaba,
Jules Verne kitaplığı hakkında bir sorum olacak. Önceki baskılarda illüstrasyonlar kullanılmamıştı acaba yeni yapmayı planladığınız baskılarda illüstrasyonları kullanacak mısınız? Bence çok değerli çizimler kullanırsanız benim için cazibesi artacaktır. Ayrıca artık bir ucundan yeni baskılara başlayın lütfen, devamı yavaş yavaş gelir :slightly_smiling_face:

Silmarillion’un yeni baskısı için bu kapak mı kullanılıyor?41SAdzmroEL

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTEhgFcAtCTSMi_2K8dU9UQyMPRJomO1XKpas_T4MbSo0PO1Lxv

Muhtemelen bu kullanılır.

@irbis 24. İzmir Kitap Fuarı’nda, fuar kalabalık, işleri yoğun. :slightly_smiling_face: Yine de tanışıp, sohbet edip, iyi bir indirim alabilirsiniz kendisinden :wink:

(Enver Arman ★) #3295

Fritz Leiber’den fantastik eserler görür müyüz?

(Yasin) #3296

Bu yazarın çevrilmesini ben de çok istiyorum.

Kuzgunun Gölgesi serisi tekrar basılacak mı? Basılacaksa yaklaşık bir tarih verebilir misiniz? Ve yeniden basılırsa redaksiyon yapılır mı?

(Enver Arman ★) #3298

Zamanında evet dediler

Redaksiyondan da geçmiş.

(Samet) #3299

Emre Bey iyi geceler,Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Günler Haritası baskısında sorun mu çıktı acaba? Çoktan kargoya verilmiştir diye beklerken Kitapyurdu siparişimi iptal etmiş tekrar almak istediğimde ise satın alınamıyor maalesef :confused:

(Enver Arman ★) #3300

Aynı şey Kumsalda ve Gökteki Çakıl Taşı için de oldu İdefix’te.
Bu İthaki’den kaynaklı mı?

Bayan P. matbaa kaynaklı çıkışı ertelendi. 19 Nisan’da çıkacak.

(Samet) #3302

Teşekkür ederim bilgilendirme için :blush:

İthaki kitaplarını tavsiyem İlknokta’dan yada düzgün bir siteden alın. Yazdığınız kitaplar aynı gün kargoya verildi benim. Pek bi fiyat farkı yok boşu boşuna o saçma siteyle uğraşmayın :slight_smile:

" Eyy İdefix sen kimsin ya"

:grinning: :grinning:

Aynen hep aklıma o ve öyle konuşmalar geliyor. Sitenin mantığıda giderek benzemeye başladı zaten :joy:

(Buğra) #3307

Geekyapar YouTube kanalına kitap gönderiyosunuz ve onlar da arada Alican beyle video çekiyorlar ya acaba uygun olduğunuzda siz de katılır mısınız bir videoya Emre bey? :slight_smile: