İthaki Yayınları Soru Hattı

(Emre Aygün) #3440

Hellbound Heart kesin, Strange Weather %90 ihtimalle.

(Yasin) #3441

Teşekkürler. Barker’ın önce çıkması daha iyi. Cehennemin Kızıl Hakikati’ni okuyacağım ama önce Helbound Heart’ı okumak lazım sanırım. Bir seri olmasa da aynı karakterin hikayeleri sanırım.

(Ayberk Şentürk) #3442

David Brin’in The Uplift Saga serisini görür müyüz?

(Umut K.) #3443

Merhaba @irbis. Asimov Kitaplığına Vakıf Serisiyle mi devam edilecek, yoksa Asimov’un başka bir serisi veya tekil kitabı mı basılacak?
Eğer Vakıf’a devam edilecekse de, 4. kitabın baskısı yazın yapılır mı, yoksa sonbahara sarkma durumu var mı?

(Metehan Ataşer) #3444

Merhabalar @irbis , Sandman’in 6. cildini uzun süredir bekliyoruz. Çıkış tarihi hakkında biraz da olsa bizleri umutlandırabilecek bir şeyler söyleyebilir misiniz?

(Yasin) #3445

Taze taze The Silence filmini izlemiş ve beğenmiş olarak sormak istedim. Tim Lebbon çevirmeyi düşünüyor musunuz?

(Ayberk Şentürk) #3446

Kim Stanley Robinson ve Ian M. Banks’in diğer kitaplarını görme ihtimalimiz var mı?

Neil Gaimanın Kıyamet Gösterisi kitabı dizisinden önce yayınlanacak mı?

Acaba Bilimkurgu Klasikleri Zaman Makinesi’nin yeni basımı olucak mı? Bazı sitelerde tükendi/satış yok vb. şeyler yazıyor da.

(Emre ) #3449

Malum kitap dışında diğer hepsinin baskısı yapılacak dediler. Diğer kitaplardan baskı sırası gelmesi zaman alıyor doğal olarak.

(İshak Asımoğlu (Asimov)) #3450

@irbis acaba first law serisinin ilk kitabı blade itself bıçağın kendisi adıyla mi? Yoksa Artemisin yaptığı gibi şiddetin tohumları adıyla mi basılacak?
•ithaki modern serisinin 11. Kitabı belli olduğuna göre aynı yazarın diğer kitapları yayınlanacak mı?
•john irving’in hangi kitabını basacaksiniz?

(Muhammed Ahmet Demirbilekli) #3451

merhaba @irbis daha önce cevaplandı mı bilmiyorum gözümden kaçtıysa özür dilerim, 1 yıldır Güz Alacakaranlıgı Ejderhaları kitabını arıyorum istanbul da neredeyse 100 kitapçı gezmişimdir ancak bulamadım CNR Expodaki görevli bana nisan ayında yeni basım yapılacagını söylemişti kitap basılacak mı acaba?

(Hiçliğin bekçisi…) #3452

Bu söylenmişti bir ara.

(Zafer) #3453

1 yıldır araman baya abartı olmuş. Ben 4-5 ay önce başladım seriye çıkan 6 kitabı rahatlıkla almıştım.

(Samet) #3454

Gece gece yine bir hüzün kapladı beni…İthaki tekrar basmaz mı acaba? En azından belki sınırlı basımı…:sob: Emre Bey olumlu dönüş yapsa ne güzel olurdu :):laughing:

4 kitabının tek cilt basımını geçtim 2.kitap gelse şükür namazı kıldırır insana. Kaç yıl oldu, diğer kitapları çıkıyor Clarke’ın, ama ithaki ısrarla bu seriye devam etmiyor. Vakıfın 3 kitabını aldım, okudum, 4.kitap hala gelmiyor, başka bir seri geliyor. Dune ın 4 kitabını aldım ama hal böyle olunca başlayıp da devamını beklemektense hiç başlamayayım daha iyidir dedim, iyi ki de demişim çünkü dune ın da devamı gelmiyor.

( Bu arada dune nasıl okunuyor, dun mu dan mı dune mi?)

Alttaki siyah ve yeşil kitaplar serinin devam kitapları galiba. İlk kitaptaki gibi minik noktalar fark ediliyor.

(Hüseyin gök) #3458

Ne güzelde ciltliye benziyor yaw:)

(Atakan) #3459

Merhaba, Pangea kitaplığına Gulyabani, Mezarından Kalkan Şehit, Rüya mı Hakikat mi? gibi klasiklerden eser katacak mısınız?

(Ali Dursun) #3460

Bu resmi nereden buldunuz? Gerçekten kapaklar bu renklerde ise gayet iyi bence.