İthaki Yayınları Soru Hattı

Ozan Korkut’un kendi web sitesinde var resim.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3462

Buraya bırakalım belki ilgilenen olur.

(Muhammed Ahmet Demirbilekli) #3463

Çok teşekkürler cevabın için gözümden kaçmış sanırım.

(Muhammed Ahmet Demirbilekli) #3464

kitabı bir kaç kez tabi ki buldum ancak laika yayıncılıktı ve 2.el oldugundan baya perişandı. İthaki yaınlarına rastlayamadım hiç. (pdf de internette var zaten ancak kitabı olmasını tercih ederim)

(Her şey çok güzel olacak) #3465

Ilgili cevap bürokratik sorunlardan önce verilmişti. Ne yazık ki yakın zamanda bir gelişme görünmüyor.

(Busee) #3466

Valla ben dun diye okuyorum.:smile:

Video’da abiler “Düun” diyorlar… ( İthaki’den Alican Saygı Ortanca’da var). Bana Düun okudun mu dediklerin de o hangi kitaptı diye 5-10 saniye düşünüyorum ama Dune okudun mu dediklerin de " hah şu kitap, İthaki devam kitaplarını basmadı ki okuyalım diyorum :slight_smile:

(Zafer) #3468

Hangi kitapçılara gidiyorsanız bir daha gitmenizi pek tavsiye etmem. İnternetten sipariş etmenizi tavsiye ederim. Söylediğim gibi 4-5 ay öncesine kadar bütün seriyi aldım. Şu an ilk kitabı ben de bulamadım. Hatta size tavsiyem diğer kitaplarını alın kütüphanenize koyun beklesin, yoksa bu sefer ilk kitap çıkar ortadaki bitti diye beklemeyin.

(Hüseyin gök) #3469

(Hüseyin gök) #3470

Facede iyi kâle alınmış:)

(Hiçliğin bekçisi…) #3471

Hangi “kitabıları” acaba?

(Oğuz Eren) #3472

İthaki Çocuk Kitabıları için Türkçe yazım kurallarına hakim editör alırsa editörün ilk işi de ilandaki yazım hatasını düzeltmek olsun bari.

(Furkan çelik) #3473

Watchmen’i yeniden dirilttiniz. Batman Şövalyenin düşüşü’nü de diriltmek size düşer. öyle bi planınız var mı

(Barış Can Hatun) #3474

Üç Cisim Problemi’nin 3. kitabı ne zaman çevrilir?

(Emre ) #3475

Ahahahahahahahahahahahahaha. Forumda ilk kez bir yoruma bu kadar çok güldüm ve aklıma siyasetten bağımsız olarak kaldırılan TC ibarelerini tekrar yerine koyan başkanları eleştiren insanlar ve onların sahipleri geldi. Yeni editöre de aynısını yapabilirler.

(Kaan Aşkın) #3476

Ölümün Sonu (sanırım adı buydu) büyük ihtimalle şu an çeviridedir. Çinceden çeviriyorlar nitekim. Uzun sürecektir. Bu senenin sonunda satışa çıkarsa çok büyük başarı olur bence.

(Furkan çelik) #3477

İthaki olarak tıpkı Bk da olduğu gibi, klasik çizgi romanları basma şansınız olsa keşke

(Emre Aygün) #3478

Sanmıyorum.

Başka Asimov’la devam edecek. Vakıf için tarih veremiyorum.

Bayram öncesine yetiştirmek için çalışıyoruz.

Şimdilik bir planımız yok.

Var.

Sözleşmesi geldiği gibi yayımlayacağız.

Olacak.

• Evet Bıçağın Kendisi olacak kitabın ismi.
  • Artık sıra Cormac McCarthy’nin basılmamış kitaplarına geldi. Bu sene bir tane daha çıkaracağız.
  • Bunu hatırlamıyorum.

Yeni eserlerden oluşacak.

Bize düşmez tabii ki neden bize düşsün?

Sonbaharda çıkarmayı planlıyoruz.

Elimizdeki serileri düzene sokmadan açılmayı düşünmüyoruz çizgi romanlarda.

(Ahmed Loş) #3479

Merhabalar. Zaman Çarkı serisinin ciltsiz versiyonu ile ilgili bir gelişme var mı? Bu yıl içinde çıkar mı?

(Emre Aygün) #3480

Bu yıl içinde çıkacak.