İthaki Yayınları Soru Hattı

@irbis iyi akşamlar, ileride “Julie E. Czerneda” , “K.R. Richardson” (Blood Orbit), “Mary Robinette Kowal” (Lady Astronaut) görme şansımız var mı ?

Şimdiden teşekkürler.

1 Beğeni

Forumdaki her mesajımın aynı konu ile ilgili olmasından ötürü özür dilerim ama insan merakına yenik düşüyor. Sandman 6 artık geliyor mu bu ay sayın @irbis? Gözlerimiz yollarda kaldı.

1 Beğeni

Bayram öncesine yetiştirmeye çalışıyoruz demişlerdi en son.

Neil Gaiman kitapları ne zaman basılacak ?

Umarım yetişir, çok erteleme oldu çünkü Ocak ayından beri.

1 Beğeni

Merhaba @irbis Bey, Bitmemiş Öykülerin tekrar basılacağını söylemişsiniz, bu sene içinde çıkar mı yoksa planlamadımız mı ?

Merhaba, H.g.wells’in şu ana kadar 5 kitabını bk ye eklediniz başka bir kitabını eklemeyi düşünüyormusunuz ?

Lütfen arama kutucuğunu kullanalım. :relaxed: Arama kutucuğuna Bitmemiş Öyküler yazıp konu içinde arattığımda onlarca aynı soruya rastladım. Böylece yayınevi yetkilisini de sürekli aynı sorularla boğmamış oluruz. Zira sözleşmesi beklenen bir kitabı biz yüz kere de sorsak, bin kere de sorsak sözleşme gelmeden basamayacaklar. :disappointed_relieved:

9 Beğeni

Yukarıda böyle denmiş.

5 Beğeni

İyi günler Yabancı yayınları sizin gruptan diye biliyorum
Erika Foster serisi hakkında sormak istiyorum
Dördüncü kitap hakkında,basma planınız var mı acaba

Merhaba, İlk İmparatorluğun Efsaneleri - Destanlar Çağı’nın ikinci kitabı ne zaman gelir? Belirli bir tarih var mı?

Teşekkürler

2 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam ilk kitabın satışına göre 6 ayda bir basmayı düşünüyorlardı

1 Beğeni

Merhaba. Karanlık kitaplık için Charles L. Grant düşünüyor musunuz?

2 Beğeni

Teşekkürler.

Umarım ilk kitap çok satar ve hemen 2. kitaba ulaşırız.

Destanlar Çağı, okumayanlara tavsiye ederim. Çok güzel bir fantastik kitap. Goodreads puanı 19.732 oylama ile 4.25 .:+1:

6 Beğeni

@irbis merhaba emre bey,bu ay veya öbür ay çıkacak çizgi roman varmı?Ayriyetten mezarlık kitabı cilt 2 hakkında herhangi bir gelişme varmı,2,5 yıldan fazla zaman geçmiş cilt 2 neden çıkmıyor acaba?

Dune serisinin 5. Ve 6. Kitapları basılacakmı

2 Beğeni

Merhabalar, Ölüm Kapısı serisi yeniden basılacak mı? Bu konudaki ilgili sorular uzak tarihlerde sorulmuş son durumu merak ettim. Teşekkürler

4 Beğeni

Merhabalar, Zaman Çarkı serisine Yeni Bahar ve 4. cilt dışında sahibim. İlknokta’dan edindim seriyi. Şöyle ki 14. kitap bende 1005 sayfa fakat İlknokta ve diğer sitelerde sayfa sayısı 928 gözükmekte. Stok kodları falan da uyuyor. Kitabı alalı 1 ay olmadı zaten. Hafiften korktum basım hatası mı var diye. Kitaba sahip olanlarda da mı 1005 sayfa diye merak ettim. Veya da sitelerde mi yanlış girilmiş diye düşündüm. Kitap 2017, 2. basım bu arada. Sayfa dışında İlknokta’da yazanlarla tamamen uyuşuyor. Kapağında son kitap diye belirtiyor. Son sayfada da kitabın sonu olduğundan bahsediyor. O konularda sorun yok ama yine de sormak istedim.

1 Beğeni

Benim Zaman Çarkı 14 Işığın Anısı kitabı Eylül 2013 1. Basım ve 927 sayfa.

Sizde olan kitap ile bende olan farklı baskılar sayfa sayısı neden farklı bilemedim.

Ben de merak ettim baktım, 2017 2. Baskı ve 1005 sahife benimki de