İthaki Yayınları Soru Hattı

3-5 mesaj yukarıda Bu yıl içerisinde hepsi basılacak demiş irbis

Sağolasın.
İçime su serptin:)

(Ali Cem Çimen) #3578

Tahmin edeyim Murat Sönmez beyin videosundan geldin.
Yorumu atan bendim bu arada :smiley:

Aynen öyle oraya da yazdım hemen heyecandan teşekkürler burayı söylediğin için yoksa gidip 2017 baskısına 100 lira verecektim.

(Ali Cem Çimen) #3580

Yeni baskı olmaması bürokratik bir takım sebepler nedeniyle diye biliyorum, yoksa umursamazlık olduğunu sanmam. Murat bey de iletişim eksikliğini söyleyince aklıma ilk Rıhtım geldi. @irbis bey sağolsun yayınevi adına sorulara elinden geldiğince cevap veriyor.

Yukarıda adı geçen Tolkien kitapları basılacak da, umarım İthaki fiyatları yüksek tutmaz

(Kadir) #3582

His Dark Materials serisi yeniden basılacak mı? HBO dizisini çekiyormuş.

(Cankut Değerli) #3583

Yukarıda basılacağı söylenmişti diye hatırlıyorum.

(Zeynep) #3584

@irbis iyi akşamlar, ileride “Julie E. Czerneda” , “K.R. Richardson” (Blood Orbit), “Mary Robinette Kowal” (Lady Astronaut) görme şansımız var mı ?

Şimdiden teşekkürler.

(liena) #3585

Forumdaki her mesajımın aynı konu ile ilgili olmasından ötürü özür dilerim ama insan merakına yenik düşüyor. Sandman 6 artık geliyor mu bu ay sayın @irbis? Gözlerimiz yollarda kaldı.

(Metehan ) #3586

Bayram öncesine yetiştirmeye çalışıyoruz demişlerdi en son.

(Yusuf Kürşat Kural) #3587

Neil Gaiman kitapları ne zaman basılacak ?

(liena) #3588

Umarım yetişir, çok erteleme oldu çünkü Ocak ayından beri.

(Sina) #3589

Merhaba @irbis Bey, Bitmemiş Öykülerin tekrar basılacağını söylemişsiniz, bu sene içinde çıkar mı yoksa planlamadımız mı ?

(Samet) #3590

Merhaba, H.g.wells’in şu ana kadar 5 kitabını bk ye eklediniz başka bir kitabını eklemeyi düşünüyormusunuz ?

(Aslı Dağlı) #3591

Lütfen arama kutucuğunu kullanalım. :relaxed: Arama kutucuğuna Bitmemiş Öyküler yazıp konu içinde arattığımda onlarca aynı soruya rastladım. Böylece yayınevi yetkilisini de sürekli aynı sorularla boğmamış oluruz. Zira sözleşmesi beklenen bir kitabı biz yüz kere de sorsak, bin kere de sorsak sözleşme gelmeden basamayacaklar. :disappointed_relieved:

(Aslı Dağlı) #3592

Yukarıda böyle denmiş.

(tturan) #3593

İyi günler Yabancı yayınları sizin gruptan diye biliyorum
Erika Foster serisi hakkında sormak istiyorum
Dördüncü kitap hakkında,basma planınız var mı acaba

(Emrah ) #3594

Merhaba, İlk İmparatorluğun Efsaneleri - Destanlar Çağı’nın ikinci kitabı ne zaman gelir? Belirli bir tarih var mı?

Teşekkürler

Yanlış hatırlamıyorsam ilk kitabın satışına göre 6 ayda bir basmayı düşünüyorlardı