İthaki Yayınları Soru Hattı

Uzun zamandır Strugatski kardeşlerden bir kitap görmedik. Bu yıl bitmeden görür müyüz?

Merhaba, Amber Yıllıkları serisini tekrar basmayı düşünüyor musunuz?

1 Beğeni

Selamlar,

Sağ üstteki büyüteç işaretine tıklayarak arama butonunu kullanarak sorunuzun cevabına daha hızlı ulaşabilirsiniz. :slight_smile: Konuya daha önce cevap verilmişti.

8 Beğeni

Bu durumda bir gelişme var mı acaba? Biliyorum bürokratik işler sarpa sarabiliyor ama diziye başlamadan önce kitabı okumak için bekleyeyim diyordum, merak ettim. :slight_smile:

9 Beğeni

Darısı Kıyamet Gösterisine artık:)

12 Beğeni

Dune :frowning:

1 Beğeni

Hocam dune Bk’de yani daha çıkmaz ya.

Bk nedir?

Aslında geçen sene “Ocak ayında çıkacak” diye duyuru yapılmıştı. Sonrasında Dost bey yetiştiremedi yahut farklı şeyler oldu da beşinci kitap çıkmadı. O zamandır da bekliyor.

Yayınevi yetkilisi bu konuda sürekli soru sorulmasından sıkkın ve bıkkın farkındayım. Lütfen kızmasın.

2 Beğeni

En son sorduğumda serinin son iki kitabının yayınlanmasının çok zaman almayacağını söylemişti. Umarım Dune yakın zamanda tamamlanır.

1 Beğeni

Lan şu 20 karakter olayinin nasil halediyorsunuz anlamıyorum. Hilesi filan mi var?

1 Beğeni

Premium üye onlar. :wink:

3 Beğeni

Acaba Preacher’da 2.kitap geldikten sonra yine bu kadar arayla mı çıkar yoksa çıkma hızı ciddi şekilde artar mı? Umarım bu kadar uzun süre bekledikten sonra seri çabuk şekilde bitirilir :slightly_smiling_face:

Herhangi bir yazıyı önce spoiler içine alıp, sonra komutun içindekini silebilirsiniz.

1 Beğeni

BKK nin yeni üyesi belli oldu mu acaba ?

3 Beğeni

Instagram hesabında basılacak unutulmuş diyarlar kitaplarının kapakları yayınlanmış, mutluluktan gözlerim doldu şu an. Teşekkürler. :slight_smile:

9 Beğeni

Tehlikeli Diyardan Öyküler tekrar basılır mı?

1 Beğeni

Bütün Tolkien’leri basacaklar.

2 Beğeni

@irbis Emre Bey, bilmiyorum yetkiniz yada ilginiz dahilinde midir ama ilknokta.com’a alternatif bir kargo şirketi ekleme gibi bir düşünceniz var mı acaba? Aras kargo, ismini gördüğümde bile tüylerimi ürperten bir firma( acı tecrübeler dolayısıyla).
Son Eşik’i dilimize kazandırdığınız için teşekkür etmek istiyorum. Tamamlanmayan seriler konusunda size yüklenmiş biri olarak, devamı gelmese bile İthaki denedi diyeceğim kendime. :clap:

4 Beğeni

Çok iyi (20 karakter)