İthaki Yayınları Soru Hattı

(Ali Cem Çimen) #3820

Zamanında kitapların Portekiz edisyonunu almayı kafama takmıştım acayip estetik oldukları için. İthaki basımları nasıl olacak bilmem ama bu baskıya tav oluyorum ben :hugs:

Sanatçının diğer işleri için https://www.instagram.com/deathburger/

@irbis , Emre bey, 6:45 basımı kötü diye Sprawl üçlemesini yıllardır almadım ve bir umut İthaki basar diye bekledim. Sonunda :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #3822

Yalnız bu çok karizmatik duruyor. Biraz düşündüm ve onca kitabımın arasında şöyle karizmatik bir set yok. :smiley: Tebrik etmek lazım. Adamlar yapmış…

@irbis Çoğu kitabın baskısı tükenmiş gözüküyor sitelerde Dune serisinin ilk kitabı, Anansi Çocukları, Deliliğin Dağlarında gibi ne zaman tekrar basılırlar?

Edit: Bir de Space Odyssey serisinin diğer kitapları ile bir gelişme var mı onu sorayım.

(m) #3824

Dün ben de bakmıştım buna. Geçen yıl seride 40-50 arası görürüz demiş irbis bey. Kızıl Mars 45 olduğuna göre yakın zamanda görebiliriz :buyucu:

(İshak Asımoğlu (Asimov)) #3825

@irbis • umbrella academy serisini yayınlamayı düşüyor musunuz?
•ithaki modern 15. Kitap çok iyi bir kitap olacak dediniz, kitap adı olmasa bile yazarın adını öğrenebilir miyiz?
•rama yeniden basılınca BKK dizisine mi eklenecek yoksa ayrı olarak basılacak?

(Emre Aygün) #3826

Basacağımız Gibson kitapları Bilimkurgu klasiklerine dahil olacak. Haliyle bu şekilde portreler olmayacağını söyleyebilirim. Şahaneler ama ona laf yok.

• Umbrella Academy basmayı düşünmüyoruz şimdilik.
  • Söylersem de beklentiler fazla yükselir, olmaz o yüzden. :slight_smile:
  • Rama için herhangi bir şey söylemek istemiyorum.

(Ali Cem Çimen) #3827

Düzgün bir çeviri olsun da gerisi teferruat :slight_smile:

Pynchon mı geliyor acaba ?

(İshak Asımoğlu (Asimov)) #3828

Okuyucular çıldırdı; gravitys rainbow istiyor.

(Buğra Uğur Yap) #3829

Umarım sprawl serisidir ya. Göz kanatan malum yayınevi çevirisinden sonra muazzam olur. Bir de Emre 3. soruşum ama bir nevi güncelleme olarak düşünelim; Before Watchmen ne durumda acaba?

Şimdi şöyle bir durum var. Hatırladığım kadarıyla BKK serisinde güncel seriler hariç Hiçi ve Rama serilerinden başka seri olmayacağı söylendi.Eğer William Gibson eklenecekse kendisinin üç tane üçlemesi var. Dolayısıyla son iki tekil kitabı değilse bir seri daha eklenecek BKK’ye. @irbis Rama hakkında bir şey söylemek istemiyorum derken Rama’yı seriden çıkarıp bir William Gibson serisi ekleme gibi bir düşünceniz yoktur herhalde.Tabi ben de Rama ile beraber Sprawl’ın da seriye eklenmesini isterim.

(Hüseyin gök) #3831

Rama tam Bk’lik bir seri ama o 4 kitabı seriye ekleyip uzun bir süre beklemesi var bide.Dune’ye bakın.Araya onlarca kitap girdi.

(Ayberk Şentürk) #3832

Uzun zamandır Strugatski kardeşlerden bir kitap görmedik. Bu yıl bitmeden görür müyüz?

(Murat Çelik) #3833

Merhaba, Amber Yıllıkları serisini tekrar basmayı düşünüyor musunuz?

(Hiçliğin bekçisi…) #3834

Selamlar,

Sağ üstteki büyüteç işaretine tıklayarak arama butonunu kullanarak sorunuzun cevabına daha hızlı ulaşabilirsiniz. :slight_smile: Konuya daha önce cevap verilmişti.

(Damla Göl) #3835

Bu durumda bir gelişme var mı acaba? Biliyorum bürokratik işler sarpa sarabiliyor ama diziye başlamadan önce kitabı okumak için bekleyeyim diyordum, merak ettim. :slight_smile:

Darısı Kıyamet Gösterisine artık:)

Dune :frowning:

(Hüseyin gök) #3838

Hocam dune Bk’de yani daha çıkmaz ya.

Bk nedir?