İthaki Yayınları Soru Hattı

Arkadaslar uc kitaplik serinin kapaklari bile paylasildi. :relieved: Sag ustteki arama fonksiyonunu kullanarak siz de gorebilirsiniz.

6 Beğeni

Mars üçlemesinin diğer kitapları.

Buyurun cevabı. Ne zaman çıkar kitaplar belli değil.

5 Beğeni

Basacağınız yeni serileri seçerken goodreads oyuna ve oylayanların sayısına ne kadar önem veriyorsunuz?

Merhaba,
Zaman Çarkı 4. kitabı tek ciltli baskısı hiç bir yerde bulamıyorum tekrardan basmayı planlıyor musunuz? Aylardır takip ediyorum da. Çok teşekkürler.

Mutemelen ekim kasim gibi çıkacak diyorlar.

Emre Bey’in de işi zor…

2 Beğeni

Tüyap’a kadar basılır.

Kitap aktif sitesinde var almak isterseniz kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

7 Beğeni

@irbis Emre Bey daha önce de sormuştum olağan dışı bir durum yok demiştiniz ama Neil Gaiman - Mezarlık Kitabı’nın yenilenmiş versiyonu sadece bazı sitelerde satışa çıktı ve 1-2 gün içerisinde tükendi. 2 günde stok tüketecek kadar bir talep vardıysa güzel tabii de başka bir sorun var galiba.

Tamam hocam kitapyurdunda olabilir, kitapbulut da satıyor mesela benim derdim biri satıldığı yerin linkini paylaşsın değildi. İthakinin kendi sitesinde bile bulunmuyor, devamlı alışveriş yaptığım sitelerde de bir-iki gün gözüktü sonra stokta yok’a düştü. Gittiğim d&r mağazalarında da hiç görmedim. Belli ki erişiminde bir sorun var bu kitabın, benim sorum neticesinde ilgilinin de haberi olsun, birkaç hafta/ay içerisinde kırk takla atmak zorunda kalmadan insanlar temin edebilsin kitabı. Senelerdir ortalıkta olup da tükendiği belli olan bir kitap olsa sormam zaten gidip sahaflardan da temin ederim, dikkat çekmek istediğim şu sitede var, bu sitede var değil.

2 Beğeni

Ben de Kidega’da bekliyorum ama hiç görmedim. Belki denk gelemedim.

@irbis Emre Bey merhaba, Enginlik Serisi 4. kitap ile ilgili olarak en son 2018 Ocak ayında redakte aşamasında sekteye uğradığı ama kısa sürede devam edeceğini yazmışsınız. Kitapla ilgili son durum nedir?

1 Beğeni

Ben de çok yaralıyım bu konuda, 2019 kış sezonundan Mart ayına, oradan Nisan’a kaydı. Nisan fuarı yüzünden Haziran ayına ertelendi sonra Temmuz’da demişti Emre Bey ama biraz şüpheli yaklaşıyorum ben. Ağustos sonu gibi diye bir umudum var. O da olmazsa sonbaharda artık.

Biliyorum çok soruldu ama, Silmarillion hakkında bir gelişme var mı?

@irbis Aleister Crowley’nin Yasa Kitabı ve Yalanlar Kitabı 224 sayfa gözüküyor ama orijinallerinin bir tanesi 196 diğeri 160 sayfa bu kitabın ve yazının boyutlarından mı kaynaklanıyor yoksa iki kitabın tamamı değil mi bu bastığınız?

@irbis yeni kitap çıkarmı temmuz ayı içinde?

Merhaba. Acaba Sandman’in beşten sonraki ciltleri çevrilecek mi?

Evet tüm seri ve prequel çevrilecek

2 Beğeni