İthaki Yayınları Soru Hattı

Emre Bey gerekli uyarılar yapıldı demişti matbaaya, baskı tarihi Temmuz öncesi ise dağılma hatası ile karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Hangi baskı grubunda bu sorun var o konuda net bir bilgi yok gördüğüm. Net cevabı @irbis verebilir. İkinci baskıyı beklerseniz de çok bekleyebilirsiniz. Ben şansımı denerdim :slightly_smiling_face:

Öyle çok şey yazılmış ki hiçbir şey yazılmamış, hey maaşallah ben de Beren ile Luthien tartışılıyor sanmıştım.

7 Beğeni

Buyrun efenim

28 Beğeni

İşte bu çok güzel bir haber :slight_smile:

2 Beğeni

Darısı Silmarillion’a :slight_smile:

2 Beğeni

Ve diğer Tolkien kitaplarına…

3 Beğeni

Ithaki Akıl Çelen gibi olacağını bende sanmam.

@alper çözümü var ama bile bile de lades olmak istemiyorum. Postacı kitabının genelinde bir sorun var ise 2. baskısını bekleyeceğim.

1 Beğeni

Benim de son zamanlarda aldığım kitaplardan bazıları dağıldı. Japon yapıştırıcısı ile düzgün bir şekilde yapıştırabilirseniz mis gibi oluyor. Değişim ile hiç uğraşamazdım açıkçası :blush:

Buruk bir sevinç yaşıyorum valla keşke ciltli çıksaydı.

1 Beğeni

Bende değişim ile uğraşamam diye özellikle soruyorum çünkü çalıştığım ilçede kargo şirketi yok. İş çıkış saaitim 17.30, kargocular 6 gibi kapatıyor. Özel izin almam gerekecek.

1 Beğeni

Hurin’in Çocukları gibi :slight_smile:

1 Beğeni

İnce baskı mı? Bi instagramda sorsana:) ben çok soruyorum bunaltmayım:)

2 Beğeni

Hurin’in Çocukları da karton kapaklı çıkacak. Ama ayrıca ciltli de çıkar mı bilemiyorum

3 Beğeni

Hemen :slight_smile:
Ekleme: Sordum cevap bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Hiç sanmıyorum. Şu sıralar ciltli kitap çıkarmayı düşünmediklerini belirtmişti emre bey

1 Beğeni

Keşke çıksa :slight_smile:

1 Beğeni

Az baskıda olsa yine de ilk baskısı ciltli çıkmalıydı bana göre.

5 Beğeni

Sağı solu temizledim. Arada bazı arkadaşların mesajları da bütünlük açısından kaynadı.

Başlığı amacı dışında tartışmalara gark etmeyin arkadaşlar.

5 Beğeni

He ya o hissedildi buradan da :smile:

1 Beğeni

Bence de çıkmalı. En çöl isteyenlersen birisiyim

1 Beğeni