İthaki Yayınları Soru Hattı

Biri @Ishamael haber versin.

7 Beğeni

‘Warrior of the Altaii’ haberi muhteşem oldu gerçekten, teşekkürler. @irbis

8 Beğeni

Şimdiki zaman çarkları gibi Warrior of the Altaii kitabıda hem ciltli hem karton kapak basılır herhalde

2 Beğeni

warior of the altaii zc ile ilgisi var mı?

2 Beğeni

Bağımsız bir hikaye ama Zaman Çarkı’ndan önce yazılmış ve yazarın Zaman Çarkı’ na hazırlık niteliği taşıyan bir hikayesi olduğunu, Zaman Çarkı’nda görülen bazı unsurların ilk halleriyle bu kitapta görülebildiğine dair bir tanıtım yazısı okumuştum.

10 Beğeni

Bu ilk kitaplarından galiba. Kendisi “asla basılmayacak ve vasiyetimde yakılmasını söyledim” diyordu.

9 Beğeni

Desenize o zaman yazarın gelişimine tanıklik edeceğiz. Tabi bu sefer tersten olarak.

@M3rett0 karısı bastirtmıştir.

3 Beğeni

Merhabalar Emre Bey. Son birkaç haftadır Silmarillion, Tolkien, baskılar kalmamış diye saç baş yoluyordum ki nazik Kayıp Rıhtım adminleri burayı gösterdiler, nasıl kaçırmışım hayret bir şey. Üşenmedim, bütün cevapları okudum ve sormak istediğim birçok şeyin cevabını aldım. Ancak hâlâ daha merak ettiğim birkaç bi şey var sayın @irbis . Beren ve Luthien artık geldiğine göre Silmarillion’u da çok yakın zamanda bekleyebiliriz sanırım? Gondolin’in Düşüşü adı da geçip durduğuna göre sanırım onu da çok uzak olmayan bir tarihte bekleyebiliriz? Mesela bu yıl??? Bir cevapta bütün Tolkien kitapları bu yıl yeniden basılacak demişsiniz ki bu beni ne kadar mutlu etti anlatamam. O baskıların arasında bir yere ciltli bir Silmarillion sıkıştırmayı ciddi ciddi düşünür müsünüz? Elimizde bir Silmarillion bulunsa bile birçok kişi yine de o ciltli versiyonu kitaplıklarında görmek isteyecektir. (Şahsen kendi koleksiyonumda 5 ayrı Hobbit vardı.) Fantastik kurgu hâlâ en az satan tür demişsiniz ve bu her ne kadar genelde doğru olsa da ben İthaki’nin asıl okuyucu kitlesini benim gibi obsesifler oluşturuyor sanıyordum, demek ki yanılıyormuşum. Yine de citlli bir Silmarillion’a sahip olmayı çok kişi isteyecektir. Çok konuştum ama en son şunu da sormak istiyorum, ilerde Yüzüklerin Efendisi’ni İthaki baskısıyla görme gibi bir şansımız var mı? Elbette kitaplar bu haliyle de harika ama hep farklı bir çeviriyle, farklı kapaklarla görmek nasıl olurdu diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bu kadar şeyi okuduğunuz için sabrınıza teşekkürler.

15 Beğeni

@irbis Sanırım Sandman bu ay da yalan oldu. Acaba bir güzellik yapıp önümüzdeki ay 2 cilt birden mi çıkartsanız? :smiley:

1 Beğeni

Baskı sorunu çözüldü mü matbaa ile ilgili olan Arkadaşlar buradan uyarıyorum ilkbahar aylarımda basılan kitaplara yaklaşmayın baskı sorunu var dağılıyor sayfalar

1 Beğeni

2 Beğeni

güvenilir mi? acaba site sağlam mıdır?

1 Beğeni

Alışveriş yapmadım ama anladığım Sınav yayınlarına ait bir marka sıkıntı olacağını sanmıyorum.

1 Beğeni

teşekkür ederim. sağolun

2 Beğeni

Sipariş vermeden önce mutlaka arayınız, kitabın stoklarında olup olmadığına dair. Zira, ben kitapaktif’in internet sitesinde sepete eklediğim ürünlerin stoklarında bulunamadığını ve sipariş verdikten yaklaşık iki hafta sonra para iadesi yaptıklarını farkettim. Benzer durumu yaşamamanız için lütfen önce mesai saatlerinde arayıp bilgi alınız.

1 Beğeni

emre bey iki hafta sonra doğum günüm sizce arkadaşlarım bana hediye olarak sandman cilt 6 alabilecek mi böyle bir ihtimal var mı… lütfen çok zordayım artık :c internetten okumayı HİÇ istemiyorum

2 Beğeni

Üç cisim probleminin devam kitapları hakkında herhangi bir geçişme var mı ?

1 Beğeni

Vaiz cilt 2 tarihi belli oldumu?

1 Beğeni

2 . Kitap Karanlık Orman bir kaç ay önce çıktı. 3. Kitap da yıl bitmeden gelecek dendi diye hatırlıyorum.

4 Beğeni

Karanlık Ormanı okuyorum şuan, devam kitapları için beklemedeyiz o zaman. Teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni