İthaki Yayınları Soru Hattı

( tansel) #4380

Daha yeni çıktı güz alacakaranlığı eklenir tüm sitelere birkaç güne.

(Yalçın) #4381

Öyle olmasını umut ediyorum keza ilknokta dan yaptığım alışverişlerden hiç memnun kalmadım.
Anayurt ve Sürgün 1 ay oldu halen ithaki nin kendi satış kanalında yok gözüküyor

1. baskı dediler :slight_smile: madem birinci baskı, o zaman niye yıllardır stoklarda yok, anlayamadım :slight_smile:

(Yalçın) #4383

Babilin cevabı :slight_smile: Biz boşu boşuna beklemişiz galiba bende birşey anlamadım…

(Vulcan) #4384

Yaz aylarında fiziksel kitap satıcılarında satılmayan kitapların yayınevlerine iadeleri oluyor. Satışa açılan kitaplar bu şekilde iade gelen kitaplar olabilir. Aklıma başka bir şey gelmedi :exploding_head:

(Hiçliğin bekçisi…) #4385

Depolar boşaltılıyorsa ve iadeler döndüyse onlar olabilir. Benim de aklıma başka bir şey gelmedi.

Kitabevlerinden iade olabilir…

(Yalçın) #4387

İthaki 2016 diye onaylamış basım yılını yukarıdaki mesajlarda, 3 senedir nasıl bir iade merak ettim açıkçası benimde aklıma birşey gelmiyor

Doğrudur kitapevlerinden gelen kitaplar olabilir. Ama Emre bey bu kitabın ve devamının basılacağını söylemişti. Basılıp basılmayacağını bilmiyoruz. Kitapevlerinden dönen kitaplar genelde hasarlı olur. Eğer kitap tekrar basılacaksa ben beklemeyi yeğlerim. Keşke Emre bey bizi bilgilendirse

(Erdem Atik) #4389

Subliminal mesaj mı ki acep?

(King of Erebor) #4391

Sayın alicansaygı bu gün içerisinde bir hikaye paylaşmıştı instagramda. Bir kitap kapağının küçük bir kısmı. Sanırsam Silmarillion.

@irbis bey merhaba. Güz Alacakaranlığı Ejderhalarının (ve devam kitaplarının) tekrar basılacağını yazmıştınız, ama kitabın 1. baskısının stoklara girdiğini gördük. Şimdi bu baskıyı alıp almamakta kararsız kaldım açıkçası. Eğer tekrar basılacaksa yeni baskıyı bekleyeceğim.

İkinci sorum; Silmarillion’un siyah kapaklı olacağını belirtmiştiniz. Oysa beyaz kapaklı çıkacağı yönünde bilgiler dolaşıyor. Silmarillion ve diğer kitaplar siyah kapaklı çıkacak diye Hobbit’i de siyah almıştık. Bu konuda durum nedir? Bizi aydınlatırsanız seviniriz.

(Yalçın) #4393

benimde ögrenmek istedigim ek olarak, eğer o kitap 1. basımdan arta kalanlar ise neden bu kadar bekletilip oyalandiğimiz, hatta kimi insanlar değerinden fazla para verip ikinci elcilere boyun eğmişken…

(muhammettopcu.com) #4394

Üç cisim problemi’nin üçüncü kitabı ne zaman basılacak acaba? Çeviri ile alakalı bir bilgi alabilir miyiz?

Merhaba,
Sherlock Holmes romanlarının güncellenmiş ve kapak tasarımlarının değiştirilmiş yeni baskılarında ‘‘Korku Vadisi’’ kitabı güncellenmemiş. Güncelleyecek misiniz?

(Semih Akgül) #4396

İlknokta’daki Silmarillion ön siparişi acaba sitede gözüken beyaz kapağıyla mı yoksa siyah kapakla mı?

Şuan çıkan beyaz kapak, siyah kapak sonra basılacak dendi.

Hazır Silmarillion çıkmışken Tehlikeli Diyardan Öyküler ve Simurg ve Gudrun Efsanesi kitaplarını da tekrar bassanız süper olur. Beyaz seriyi tamamlamış olurduk. Tolkien gündemdeyken leblebi gibi satılır.

(Erman Akman) #4399

Hurin’in çocuklarını da sıkıştırsanız programınıza. Sonra tabiki Bitmemiş Öyküler, Tehlikeli Diyardan Öyküler ve Simurg ve Gudrun Efsanesi kitaplarını da istiyoruz.

Tehlikeli Diyardan Öyküler ile Sigurd ve Gudrun Efsanesi bende de eksik. Bunlara da beyaz kapak olsa iyi olur. Bakalım İthaki ne yapacak?