İthaki Yayınları Soru Hattı

Çok teşekkür ederim.

Cevabınız için çok teşekkürler @irbis bey peki hobbit çizgi romanı 2019 yılı içerisinde görebilirmiyiz yoksa ileri bir tarihte mi ?

1 Beğeni

Çevirmenliği aşağılamak vs. gibi bir amacım yoktu yanlış anlaşıldıysam eğer kusura bakmayın. Normal bir soru sormak istemiştim sadece. Yazıya dökünce kötü bir anlam da çıkmış :frowning:

1 Beğeni

2019’daki programımızda yok.

2 Beğeni

@irbis iki yerden kasıtlı olarak sormadım formada yeni olduğum için karıştırırken iki yerden de paylaşım olmuş keyiften değil… ansiklopedi olduğunu biliyorum zaten o yüzden düşünüyor musunz die sordum 10000 sayfalık seride yüzlerce karakter var her birinin özelliklerini aklımızda tutamayız herhalde bu yüzden istiyorum bu kitabı. 22 yıllık yayın evisiniz hakkıyla çeviri yapacak birilerini bulmak zor olmasa gerek. talep konusuna gelince ben ve hemfikirlerim talebimizi burdan başka nerede dile geitrebilriz? çevirini olması için aradığınız kitle ne?

1 Beğeni

Merhaba hepsiburada da var şuan 106 TL isterseniz bekleyin 14 ağustosta hepsiburada ithaki yayın evine %50 indirim yapacak ozaman 79 küsür tlye alabilirsiniz

İlknokta olarak düzeltelim karışıklık olmasın

Intagramda hepsiburada olarak gördüm ama heralde bir yanlışkık oldu iyi akşamlar

1 Beğeni

Merhaba Emre Bey. BioShock: Rapture Şehri kitabının ciltli-ciltsiz önümüzdeki yıllarda yeniden basılma ihtimali var mıdır? Cevabınız için şimdiden teşekkürler. İyi bayramlar.

2 Beğeni

Eylül 2018’de “Bir ara tekrar basalım diye konuştuk ama sonra üzerine herhangi bir adım atmadık.” İlişkilendirmenin gerekli demişti da belki tekrar konuşunca fikirleri değişir.

Hepsiburada’dan ıstrancalı abdülharis paşa kitabını aldım, daha 50. sayfaya gelmeden kitap parçalanmaya başladı. Anladığım kadarıyla baskı kronik sorunluymuş, eğer öyleyse bu baskıda basılan kitaplar niye piyasadan toplatılmadı? Yayınevinin parçalanan kitapları bile bile okurlara satması ne kadar doğru?

2 Beğeni

Alıştık artık. Üçüncü dünya ülkelerinde işler böyle yürüyor. Avrupa ülkelerinde kitaptan, üretim harçlarından vergi alınmazken kağıt bile üretemeyen ve vergi cehennemi olan bu bok çukurunda yayınevleri hayatta kalabilmek için ellerinden geleni yaparlarken bu tür kemer sıkma yöntemlerine başvurabiliyorlar.

8 Beğeni

Demek ki arada kaçanlar olmuş toplatılanlardan. İkinci paragraftaki yöntemi izlerseniz hemen değişim konusunda yardımcı oluyorlar.

6 Beğeni

Böyle Lovecraft’ın bütün hikayelerinin içinde olduğu bir edisyon basmayı düşünüyor musunuz? @irbis

5 Beğeni

@irbis Merhaba, bu görseli İthaki’nin kendi internet sitesinden aldım.

Merhaba, Shannara serisini yeniden basmayı planlıyor musunuz?

Merhaba, bu kitabınız tam metin mi?

3 Beğeni

Evet, tam metin…

3 Beğeni

Emre bey merhabalar, bugün kargo gönderimi yapacaktım yayınevinize ama Aras kargo ile sıkıntı yaşadım. Gönderim ücretinin 35 lira civarı tuttuğunu söyleyip gönderimi kabul etmediler. Yayınevinizin anlaşması yokmuş. Şimdi ben nasıl bir yol izleyeceğim?

2 Beğeni

Karşı ödemeli yollayacaksınız.